anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z wygenerowaniem etykiety do paczkomatu

MAMY ROZWIĄZANIE!
filon
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem kilka rzeczy, do wszystkich prócz jednej wygenerowałem bez problemu etykiety.

Po kliknięciu w PRZYGOTUJ PACZKĘ DO NADANIA, pojawia się  górny pasek i tło... i to wszystko. Próbowałem na różnych przeglądarkach i na telefonie wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110
xyz96
#21 Demiurg#

@Demo6 To była wysyłka Allegro paczkomat InPost za 8.99 zł ? Jeśli nie, etykiety nie pobierzesz.

oznacz moderatorów
Demo6
#8 Zapaleniec#

Tak, dla ścisłości dałem paczkomat jako jedyną opcje dostawy. 

oznacz moderatorów
Arencja
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem, próbowałam już wszystkiego 😞 Klient prosił o jak najszybszą wysyłkę, a ja nie mogę wygenerować etykiety. Tak to był Paczkomat in post za 8,99 zł.

oznacz moderatorów
KrzystofJ
#7 Wielbiciel#

Też mam ten sam problem, pisałem z obsługą i sprawa przekazana do działu technicznego 

oznacz moderatorów
Aezakmi2137
#9 Pomysłodawca#

Ehhh.. Ciekawe kiedy naprawią to, same problemy z tymi wysyłkami.

oznacz moderatorów
marek_wozniak
#7 Wielbiciel#

Jest informacja kiedy będzie to naprawione?

oznacz moderatorów
Demo6
#8 Zapaleniec#

Wczoraj napisali mi na Facebooku, że naprawa to kwestia godzin, ale dzisiaj problem nadal występuje. Napisałem też do Allegro przez formularz kontaktowy w tej sprawie i rano dostałem maila, że nad tym pracują. Więc trudno powiedzieć.

oznacz moderatorów
granatnik87
#9 Pomysłodawca#

już działa

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy potwierdzenie, że problem został rozwiązany i można już generować etykiety dla Allegro Paczkomaty InPost na Allegro Lokalnie. Dziękuję za Wasze zgłoszenia! 💐

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jagody_poziomki
#7 Wielbiciel#

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych, wracając do poprzedniego kroku. 

godzina 12.36 problem nierozwiązany dalej to samo ! 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jagody_poziomki Otrzymałam informację, że problem z dzisiaj (4.10.2021) został już rozwiązany. Menedżer Paczek działa - możesz wygenerować etykietę przez to narzędzie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów