anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie odnośnie zwrotu jestem na allegro lokalne

Maxi2312
#7 Wielbiciel#

Witam osoba chce zwrócić mi towar ponieważ coś nie pasuje w sprzęcie.

Zgodziłem się pod warunkiem że zwróci to tym samym kurierem ponieważ nie ma mnie na miejscu i paczkę będę mógł odebrać trochę później. Czyli poczta polska. Ta osoba zrobiła wszystko na przekór inny kurier,a u mnie nie ma kto odebrać w tym czasie co paczka wróci . I jest problem. Jest chamska i wredna w wiadomościach do mnie. Proszę o pomoc co w takim razie mam zrobić , ponieważ zgodziłem się na zwrot z pobraniem i możliwością sprawdzenia paczki ale aby to było wysłane pocztą polską bo tam będę mógł odebrać 2 dni po terminie. A ona mi wygraża że allegro odda jej pieniądze a mnie będziecie ścigać a przecież ja jestem chętny na odbiór pod warunkiem sprawdzenia przesyłki że wszystko jest wporzadku i sprzęt nie jest uszkodzony a ona robi wszystko na opak. Proszę o pomoc z góry bardzo dziękuję. Jeśli jest taka możliwość proszę przeczytać korespondencję allegro. Pozdrawiam serdecznie i czekamy na możliwie szybką reakcję. Maksymilian.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Maxi2312 Jakiej pomocy od nas oczekujesz? Niestety nie jesteśmy w stanie wpłynąć na decyzje klienta. Możemy jedynie zalecić, żebyście podjęli kolejną próbę dojścia do porozumienia w sprawie zwrotu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów