anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

masakryczna obsluga serwisu sprzedaz kupno itp

pterinochilus109
#7 Wielbiciel#

czy zauwazyliscie jak od jakiegos czasu zamotane i mocno utrudnione jest latanie po koncie i obsludze calego allegro...kiedys bylo kupione sprzedane  i zaznaczone co i gdzie i tyle teraz jakies moje oferty i wiele innych ...do dzis mam problem ze znalezieniem nie sprzedane...nie mowiac o tymz e wybieram moje ofert i nic nie widac...a te lokalnie to juz w ogole bez sensu

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pterinochilus109 Podchodzisz do tego jak pies do jeża i dlatego wydaje Ci się zamotane. Obejrzyj na spokojnie wszystkie zakładki, gdzie co jest, a wyda Ci się całkiem proste. Jest wiele nowych funkcjonalności i po prostu trzeba się z nimi zapoznać 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1  Jest zamotane, popi.er.niczone i ma pie.r.dyliard zbędnych udziwnień. Howgh. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Vryko  Eeeee, tam..... Parę rzeczy fajnych jest. Mnie wkurza jedynie cały ten Smart 🙂 Resztę znoszę całkiem dobrze 🙂 Owszem, zmieniłabym to i owo, ale i tak da się żyć.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@WREDZIA-W1  W Allegro fajni to są jedynie moderatorzy. A i to zapewne nie wszyscy - weźmy na ten przykład takiego @msniezek  - toż to kawał tego, no...drania je 😛 Bo ma jakieś tajemnice i się podzielić nie kce...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

No wiecie co 😄 Ja wiem, że wasze uczucie do Allegro to miłość i nienawiść jednocześnie. Również Was lubimy, a w imieniu @msniezek, wypowiem się, że on najbardziej 😬

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów