anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie da się pobrać etykiety.

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Witam.

Utworzyłem dziś 2 paczki, ale do rzadnej nie da się pobrać etykiety. Próbowałem pobrać wcześniejsze co już dawno wysłane i to samo.

Etykiety do paczkomatu InPost.

Korzystam z aplikacji. Dane wyczyszczone, brak aktualizacji itd. Co mogłem sprawdziłem.

Od kilku miesięcy nie było problemu a teraz takie coś.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 obecnie aplikacja wymaga minimum systemu Android 7.0, a ostatnia aktualizacja miała miejsce 7 lipca 2022 roku. Czy Twój system spełnia te wymagania? 
Czy problem z pobraniem etykiety pojawia się też gdy korzystasz z przeglądarki? Czy możesz napisać co się dzieje, gdy próbujesz pobrać etykietę?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Android 11.

Nie korzystałem z przeglądarki nigdy. Tylko z aplikacji. 

Problem również występuje na innych kontach.

Po utworzeniu etykiety i próbie pobrania jej w celu wydruku pojawia się komunikat że niebiesko się pobrać pliku. Dotyczy to nowych paczek jak i tych starych już zrealizowanych, i na różnych kontach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 zgłosiłam to do działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 dział techniczny prosi jeszcze o informację, czy na pewno korzystasz z aplikacji Allegro Lokalnie (ponieważ widzimy tylko aktywność w aplikacji Allegro). 
Czy możesz wyczyścić dane aplikacji i podesłać zrzut ekranu, albo najlepiej filmik z czynnościami jakie wykonujesz, aby pobrać etykietę? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Korzystam z aplikacji allegro, sprzedaje na allegro lokalnie z opcją widoczna na allegro (kup teraz). Już tak od ok 5 miesięcy w ten sposób sprzedaję, więc czynności pobierania etykiety są takie same i zawsze nie było problemu. 

Wchodzę w moje allegro, lokalnie, zamówienia od kupujących, i tam tworzę etykietę (wybieram rozmiar paczki paczkomat) , pojawia się pobierz etykietę i przy próbie pobrania na telefonie pokazuje informacje "nie udało się pobrać pliku czy elementu). Zawsze tak robiłem i działało.

Dane aplikacji już czyściłem jako próbe rozwiązania problemu na samym początku.

oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Pobrałem na szybko aplikacje allegro lokalnie.  Tam udało się pobrać etykiety bez problemu.

Tylko co jest powodem że nagle w aplikacji allegro nie można ich pobrać ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 cieszę się, że udało się pobrać etykiety, natomiast nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie dlaczego w aplikacji Allegro to nie zadziałało bez zrzutów lub filmiku z kolejno wykonywanych kroków.  Głownie chodzi to, jaki komunikat otrzymujesz przy próbie wygenerowania etykiety i przez jakie kroki przechodzisz przed napotkaniem problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Przecież napisałem krok po kroku co robię, i co wyskakuje za informacja w telefonie. Filmik nic nowego nie wniesie. Etykietę niby pobiera ale nie kończy z hasłem : nie można pobrać elementu. 

oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Ja tu wrzucić film?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 wiem, że napisałeś i dziękuję za to, ale w zgłoszeniu to musi być pokazane wyraźnie, dlatego chodzi o zrzut lub filmik. 
Zrzut możesz dodać przez telefon, ale filmik można dodać tylko w przeglądarce na komputerze. 

la_nika_0-1657719518603.png

Na telefonie będzie tylko miniaturka symbolizująca zdjęcie, a na kompuerze jeszcze kamerka (tak można dodać filmik). 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

No to będzie problem. Nie korzystam w domu z laptopa czy stacjonarnego komputera. Telefony, telewizor z przeglądarką wystarcza w zupełności do wszystkiego. Czyli problemu nie da się rozwiązać . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 a to mam jeszcze inne rozwiązanie 🙂 Prześlij proszę ten filmik na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MaseczkiE3
#8 Zapaleniec#

Ok poszło 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MaseczkiE3 no i super, dziękuję 🙂 Przesłaliśmy go na konsult do działu technicznego, dam znać, gdy otrzymam od nich odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów