anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działająca aplikacja allegro lokalnie

Wiktor_Kola
#7 Wielbiciel#

Cześć, od blisko dwóch tygodni nie jestem w stanie zalogować się na aplikację allegro lokalnie na telefonie. Problem ten dotyczy wyłącznie tej apki - bez problemu mogę się zalogować przez przeglądarke safari na telefonie czy na komputerze, jednak gdy próbuję zrobić to na telefonie przez apke lokalnie próbując różnych form logowania np. facebooka czy używając logowania za pomocą maila i hasła za każdym razem nic się nie dzieję poza kręcącym się przez chwilę kółeczkiem. Chciałbym wspomnieć, że na zwykłej aplikacji allegro również nie mam takich problemów. Ma ktoś pomysł co może być tego przyczyną? Aplikacja była reinstalowana kilkukrotnie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Wiktor_Kola Czy jesteś pewien, że w tle nie działają żadne aplikacje, które mogą blokować dostęp do tej, z którą jest problem?

Podaj wersję aplikacji, z której korzystasz. Napisz też na jakim urządzeniu (wskaż również system operacyjny) występuje problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kamil-muaddib
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Bez klopotow moge zalogowac sie zarowno mailem jak i nazwa uzytkownika w przegladarce ale w aplikacji juz nie. Dostaje komunikat, ze cos poszlo nie tak. 

Telefon Google Pixel 6

Android version: 13

Wersja Aplikacji: 2.1.45

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kamil-muaddib, czy problem występuje po usunięciu aplikacji i ponownym jej zainstalowaniu? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Wiktor_Kola
#7 Wielbiciel#

Tak, już kilkukrotnie powtarzałem ten proces

oznacz moderatorów

Wiktor_Kola
#7 Wielbiciel#

Iphone 11

System operacyjny ios

oznacz moderatorów

Wiktor_Kola
#7 Wielbiciel#

Korzystam z najnowszej wersji - 2.0.45 i dalej nie jestem w stanie zalogować się na telefonie od blisku 3 miesięcy przy użyciu aplikacji

oznacz moderatorów