anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie dziala allegro lokalnie w aplikacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
AdamKaczy
#8 Zapaleniec#

Od paru dni 08.2024 nie działa w aplikacji allegro zakładka z allegro lokalnie, a więc opcje aktywne zamówienia od kupujących, wiadomości itp.  Na kompie że strony www działa wszystko, apka nie działa i nie mogę nawet zobaczyć listy swoich aktywnych sprzedaży, bez opcji edycji itp. No dramat, dodam że nie jestem sam z tym problemem.  Co jest grane że naprawa trwa tak długo? Co z was za partner ?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
AdamKaczy
#8 Zapaleniec#

Cały czas wyświetla się "coś poszło nie tak"

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

No dramat ale w ostateczności masz przeglądarkę na telefonie.

oznacz moderatorów
AdamKaczy
#8 Zapaleniec#

tylko ze przy zainstalowanej apce przelacza ciagle automatycznie, juz mnie szlag treafia z tymi pseudo informatykami allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@AdamKaczy Jest coraz gorzej, niestety.

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@AdamKaczy  spróbuj odinstalować aplikację, wyczyścić pliki cookie oraz dane aplikacji i ponownie zainstalować Allegro Lokalnie. Jeśli problem dalej będzie występować, prześlij nam nagranie lub zrzuty ekranu przez formularz kontaktowy.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
AdamKaczy
#8 Zapaleniec#

Aplikacja odinstalowana, zainstalowana na nowo. u żony to samo, dzwonie do kolegi, problem ten sam, pisze do siostry z wroclawia, to samo. przegladam wasze forum, problem zglaszany nie raz, a co robi moderator? pisze wszystkim, odinstalowac, wyczyscic , zainstalowac. Niech wkoncu Ci pseudo informatycy wezma sie za swoja robote, bo trace realnie przez was dochody, ile to jeszcze bedzie trwalo?

oznacz moderatorów
alina080
#7 Wielbiciel#

Nie dział allegro lokalnie w aplikacji allegro na telefonie, wyskakuje jakiś błąd

oznacz moderatorów
lost15
#1 Nowicjusz#

Mi też nie działa... Comsie dzieje...

oznacz moderatorów
MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Nikomu nie dziala!

Jeżeli przeglądasz allegro jako użytkownik wylogowany to możesz zobaczyć podglad oferty na Lokalnie, ale juz po zalogowaniu wyskakuje błąd.

Pisałem już w tej sprawie do Adm. i cisza, dostałem tylko odp. typu:

Postaramy się coś z tym zrobić 😄 😄

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@alina080 prześlij nam nagranie lub zrzuty ekranu przez formularz kontaktowy. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
arturo_90
#7 Wielbiciel#

Jak niby wyczyścić pliki cookies jeżeli mam aplikacje 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@arturo_90 wyczyść pamięć aplikacji. Ja wchodzę w szczegóły aplikacji zatrzymuje i czyszczę pamięć 

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@arturo_90 spróbuj odinstalować aplikację i ponownie zainstalować. Jeśli problem dalej będzie występować, prześlij nam nagranie lub zrzuty ekranu przez formularz kontaktowy.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
saper_2
#9 Pomysłodawca#

Ostatnio dostałem podobną odpowiedź od konsultanta - zostawiłem komentarz pod apką w google i też odpowiedź aby wyczyścić ciasteczka. Wygląda to na "kopuj-wklej" formułkę 😑, lub osobę nie kompetentną lub nie przeszkoloną na zatrudnione stanowisko.

(akurat, mój problem był chwilowy)

oznacz moderatorów
MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Odinstalowalem/zaistalowalem i oto efekty po zalogowaniu:

Screenshot_20240901_144103_Allegro.jpg

Screenshot_20240901_144113_Allegro.jpg

oznacz moderatorów
MarekNet80
#9 Pomysłodawca#

Dodam jeszcze tylko, że po odinstalowaniu apki, wszystko działa ok z poziomu przeglądarki.

oznacz moderatorów
pm0202
#1 Nowicjusz#

Nie działa allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@pm0202  spróbuj odinstalować aplikację, wyczyścić pliki cookie oraz dane aplikacji i ponownie zainstalować Allegro Lokalnie. Jeśli to nie pomoże, prześlij nam nagranie lub zrzuty ekranu przez formularz kontaktowy.

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów