anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można dodać zdjęć w aplikacji Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
ziemba86
#7 Wielbiciel#

Witam.

Temat wałkowany od kilku lat prze różne osoby, ale wciąż nie rozwiązany. W aplikacji Allegro Lokalnie podczas dodawania ogłoszenia nie można dodać zdjęcia. Błąd występuje zarówno w dodawaniu nowego ogłoszenia jaki i podobnego. Nie można dodać zdjęcia z galerii oraz zrobić zdjęcia aparatem. Po wybraniu zdjęcia z galerii zdjęcie się nie dodaje. To samo po zrobieniu zdjęcia aparatem. Aplikacja posiada dostęp do galerii i aparatu. Reset telefonu oraz odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji nie pomaga. W poprzednim telefonie z wcześniejszym Androidem również nie działało (naiwny myślałem, że przez te kilka lat naprawiliście to).

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziemba86 abym mogła wysłać zgłoszenie do Działu technicznego w tej sprawie potrzebuję nagranie ekranu na którym ten problem będzie widoczny oraz informacji na temat systemu z jakiego korzystasz. Czy możesz przesłać te informacje na adres spolecznosc@allegro.pl?
W wiadomości podaj proszę link do tego wątku.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziemba86 dziękuję za wiadomość e-mail, przykro mi, ale zrzut ekranu nie jest wystarczający, ponieważ nie widać na nim problemu - braku możliwości dodania zdjęć z aplikacji. 
Nie udało mi się powtórzyć błędu, bez problemu dodałam zdjęcia w aplikacji Allegro Lokalnie, więc konieczne będzie przesłanie nagrania ekranu na którym ten problem będzie widoczny.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziemba86 dziękuję za filmik, przekazałam go do działu technicznego i otrzymałam odpowiedź, że ten problem wynika z uprawnień aplikacji. Sprawdź proszę w ustawieniach systemowych jakie uprawienia ma nasza apka - powinna mieć dostęp do plików. Pisałeś, że go posiada, więc czy mógłbyś przesłać zrzut ekranu z ustawień telefonu na którym będzie to widoczne? 
Przepraszam, że ciągle męczę o te zrzuty, ale na ich podstawie Dział techniczny weryfikuje problem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziemba86 dziękuję za materiały! Przekazałam je do Działu technicznego, zostało założone zadanie, aby znaleźć przyczynę problemu. Dam znać, gdy otrzymam informacji w tej sprawie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ziemba86 przepraszam, że czekałeś na odpowiedź tak długo.
Ten problem nie powinien się już pojawiać w najnowszej wersji aplikacji, dlatego zaktualizuj ją proszę do wersji 2.1.72. Jeśli to nie pomoże, poproszę o informację. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
slack_user
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Android 13 i sposób wyświetlania galerii do wyboru zdjęć. Przyciemnia się ekran i galeria sie nie pojawia, ale jak sie zrzuci do listy programow/miniatur to widać że glaeria jest wczytana, po powrocie do pelnego ekranu znowu nic nie widać. 

oznacz moderatorów
ziemba86
#7 Wielbiciel#

Pomogła mi aktualizacja do wersji 2.1.72 opisana powyżej.

oznacz moderatorów
slack_user
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
mnie nie pomogła aktualizacja bo od początku mam 2.1.72. Nowy telefon, nowy system świeże aplikacje. Motorola g84, wszystkie uprawnienia nadane. 
Strzelam że apka nie zarządza/prosi poprawnie o uprawnienia
https://developer.android.com/about/versions/13/behavior-changes-13
https://medium.com/@muhammadbilal4074/storage-permission-in-android-13-89372e543864
i powiązane z photopickerem bo tak to chyba powinno wygladac na dzialajacym androidzie 13. 
https://developer.android.com/training/data-storage/shared/photopicker

 

oznacz moderatorów
ironhead
#7 Wielbiciel#

Nadal nie dziala dodawanie zdjec  - wszystkie kolejne wersje od 2.1.72 do ostatniej - android 7.0

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ironhead Opisz proszę dokładnie co się dzieje przy próbie dodania zdjęcia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ironhead
#7 Wielbiciel#

otwiera sie galeria, zaznaczam zdjecie, wciskam otworz i wracam od edycji ogloszenia 

oznacz moderatorów
ironhead
#7 Wielbiciel#

  @nat_not i cisza 😉

oznacz moderatorów
Jmilano3
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Właśnie ściągnęłam aplikację, próbuje dodać ogłoszenie i żadne zdjęcie się nie wgrywa. Najnowszy iPhone. Prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jmilano3 Proszę, opisz dokładnie problem. Jakie kroki wykonujesz oraz czy pojawia Ci się jakiś komunikat o błędzie? Jeśli tak to jaki? Pomocne będą również zrzuty ekranu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Jmilano3
#7 Wielbiciel#

Zdjęcia świecą się na czerwono i nie chcą dodać  

IMG_2617.png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jmilano3 Dziękuję. Skierowałam Twoje zgłoszenie do Działu Technicznego, który zajmie się weryfikacją problemu. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Jmilano3 W pierwszej kolejności proszę Cię o zaktualizowanie aplikacji. Jeśli to nie pomoże, dodaj zrzuty ekranu z kolejno wykonanych kroków oraz dokładną nazwę urządzenia, na którym próbujesz wystawić ofertę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Bkochanovitz
#1 Nowicjusz#

IMG_6005.png


u mnie występuje dokładnie ten sam problem, zdjęcie zrobione przed chwilą natywną aplikacja aparatu, w aplikacji allegro lokalnie wybierasz zdjęcia z galerii zdjęć i nie chcą się dodać. 
iPhone 13 Pro max

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bkochanovitz czy aplikacja jest zaktualizowana? Jeśli tak, a problem wciąż występuje, czy możesz przesłać nagranie ekranu z kolejno wykonywanych kroków na adres spolecznosc@allegro.pl, a  w treści wiadomości podać link do tego wątku? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów