anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę aktywować allegro smart sprzedaż bez limitu

tezyk
#2 Obserwator#

Wykorzystałem 6 darmowych wysyłek i chcę aktywować smart bez limitu za dopłatą 4,99 lecz usługa nie aktywuje się,korzystam ze smarta udostępnionego przez innego użytkownika czy to ma znaczenie?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

Poprzez AllegroFamily

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale allegro family nie dzieli się Smartem od 4.07, mają jeszcze tylko Ci co wykupili Smarta przed 21..111.2022r.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Jak nie jak niektórym jeszcze tak. Ostatnim w listopadzie wygada przecież. I oczywiście allegro z promka na nich nie zaczekało.

oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

Ja mam aktywne do 16 grudnia.Czy w związu z tym jak chcę aktywować smart bez limitu muszę wykupić nowego smarta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wykupiłeś Smarta po 21,11,2022 to dzielenie się Smartem wygasło w dniu 4.07.2023r.

oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

W zakładce Konto Smart mam info że jest aktywny do 16grudnia, do tej pory kupuję ze smartem bez problemu tylko przy sprzedaży wykorzystałem 6 darmowych wysyłek i nie mogę aktywować allegro smart bez limitu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty jesteś głową rodziny czy członkiem?

oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

Członkiem, ale osoba która mi udostępniła ma uruchomiony smart bez limitu i u niej działa a u mnie nie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I dobrze piszemy Ty jako członek rodziny nie masz Smarta od 4.07.

oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

To dlaczego do dziś kupuję ze smartem i dziś wykorzystałem ostatnią z 6 darmowych przesyłek?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

tezyk
#2 Obserwator#

Wykupiłem nowego smarta i zadziałało.Dzięki za info że Family wygasło .

oznacz moderatorów