anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zlecić wypłaty z allegro lokalnie

Marelli69
#8 Zapaleniec#

Witam. Chcę wypłacić pieniądze z allegro lokalnie jak zawsze i niby pisze że zlecono wypłatę ale pod spodem dalej widnieje ta kwota i opcja wypłać. Nie przychodzi też e-mail o zleceniu wypłaty jak zawsze. Wypłacam od dawna, nigdy nie było problemów. Czy piątek popołudniu ma coś do tego ?. Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Poczekaj ponieważ były kłopoty z systemem, przelew szedł a system nie widział:  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Marelli69
#8 Zapaleniec#

Przy próbie wypłaty z allegro lokalnie w historii jest: wypłata środków z allegro pay a powyżej następna operacja: anulowanie wypłaty z allegro pay

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marelli69 Dostałam informację, że operator musi przeprowadzić weryfikację tożsamości na Twoim koncie.

W zakładce Ustawienia wypłat powinieneś zobaczyć informację "Potwierdź swoją tożsamość", a pod nią "PRZEJDŹ DO PAYU". W tym formularzu musisz załączyć dokument tożsamości i po pozytywnej weryfikacji operator wznowi wypłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marelli69 Poprosiłam o sprawdzenie co jest przyczyną problemu na Twoim koncie. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów