anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zlikwidować wyświetlającej się jedynki w zielonym kółku w polu czat

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Wciąż widzę wyświetloną jedynkę w zielonym polu, chociaż nie mam żadnych nieprzeczytanych wiadomości.

W temacie, przy którym świeci się zielone kółko, mam taki komunikat: "Kupujący rozpoczął zakup przedmiotów. Sprawdź status sprzedaży w sekcji Zamówienia od kupujących".

Transakcja została zakończona, opłacona, a sprzedany towar został wysłany. Tym niemniej, zielone kółeczko z jedynką wciąż się świeci 🙂

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Rozpoczął płatność nie jest równoznaczna z opłaceniem, środki masz tu? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?sellerId=7167996&dateFrom=2023-1...

oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Ja o tym wiem. Po co mi Pan to komunikuje??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysztofSz1956 Spróbuj wyszyścić przeglądarkę, z której korzystasz. Sprawdź też czy problem występuje, kiedy używasz innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Nie mam innej przeglądarki. Czy w regulaminie Allegro Lokalnie jest jakiś wymóg posiadania dwóch, trzech albo dziesięciu przeglądarek internetowych?? Prosiłem o usunięcie tej usterki i o nic więcej. Wciąż wyświetla mi się jedynka w zielonym kółeczku tak, jakbym miał nieprzeczytaną wiadomość, a takiej nie ma.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysztofSz1956 Czyszczenie przeglądarki powinno tu pomóc. Jeśli tak się nie stanie, daj znać ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Proszę PANIĄ (bo nie piliśmy bruderszaftu!), ja nie mam pojęcia, jak się "czyści przeglądarkę". Czy w regulaminie korzystania z Allegro Lokalnie jest jakiś zapis o konieczności posiadania umiejętności "czyszczenia przeglądarki"? 

Proszę usunąć usterkę z mojego konta i po sprawie.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@KrzysztofSz1956 Wchodzisz na allegro, klikasz kłódkę koło adresu i tam dalej pojawi Ci się opcja usunięcia "ciasteczek" lub "plików cookie" - w zależności od przeglądarki jaką stosujesz.
Wykonaj tą czynność - najpewniej pomoże.

komisbell_0-1705669105216.png

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KrzysztofSz1956 nie , nie musisz czyścić przeglądarki , ale nawarstwienie plików cookies powoduje błedy dlatego od czasu do czasu dobrze jest je usunąć z przeglądarki .

co do ,,Bruderschaft-u ,, ... jesteś na forum i tu zwykle sobie tykamy , mam 6-ty krzyżyk na karku i nie widze w tym problemu .

oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

A mnie coś takiego razi. Bardzo mało mnie obchodzi, co Pan "zwykle" robi.  Jestem kilka lat od Pana starszy i nie życzę sobie takiej poufałości.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KrzysztofSz1956 a więc Panie Krzysztofie sugerowałbym przed utworzeniem wątku zweryfikowanie kilku wpisów po to , aby zapoznać się z panującymi zwyczajami w społeczności i jeśli pewene zachowania są dla Pana rażące należy o tym poinformować innych użytkowników otwierając wątek .

Zwrot ,, proszę zwracać się do mnie per Pan ,, jest wystarczający i zapewniam ,że inni użytkonicy będą się zwrcać do Pana z większym szacunkiem .

 

oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Kiedyś, kiedy jeszcze nie było "młodych, wykształconych, z wielkich miast" (czyli lemingów), ogłaszanie czegoś takiego byłoby całkowicie zbędne.

Usunąłem te pliki cookies i dalej świeci się jedynka w zielonym kółeczku. I co Pan na to?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KrzysztofSz1956 Panie Krzysiu , społeczność tworzą ludzie , a ludzie tworzą zwyczaje , tu tak jest od początku istnienia forum i zwykle nikomu to nie przeszkadza stąd bezpośredni zwrot @nat_not 

Zielony to kolor nadziei więc miejmy nadzieję ,że jedynka niebawem zniknie .

Pozdrowionka 😄

oznacz moderatorów

KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Ja też tak sądzę. W końcu Allegro Lokalnie pobiera prowizję od każdej transakcji, więc jego obowiązkiem jest zagwarantowanie bezawaryjnego działania systemu. 

oznacz moderatorów