anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wystawić ogłoszenia na Allegro

Matim9
#8 Zapaleniec#

Witam, wystawiam ogloszenie kup teraz i wszystko wporzadku ale ogloszenie widoczne jest tylko na allegro lokalnie a chce zeby bylo widoczne na normalnym allegro.  Wystawiam ogloszenie jako platne wiec nie wiem gdzie jest problem. Pomocy 
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matim9 Podaj mi proszę numer tego ogłoszenia. Sprawdzę dlaczego nie jest widoczne w Allegro.pl

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notTo nie pierwszy raz... jest generalnie jakiś problem

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Matim9
#8 Zapaleniec#

Natalia nie moge Ci podac numeru ogloszenia bo nie jest nigdzie widoczne nawet w moim profilu w zakladce moje oferty...
Na allegro lokalnie jest taki OFERTA: E277E8DE-5E59-44E3-8512-F515FF507BD3

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matim9 Dziękuję, przesłane oznaczenie wystarczy.

Zmuszeni byliśmy usunąć Twoją ofertę, ponieważ w jej tytule odwołujesz się do koronawirusa, co w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego i powszechnego lęku przed zarażeniem, może w istotny sposób zaburzać percepcję klientów w trakcie dokonywania wyborów zakupowych. Dodatkowo wprowadzasz potencjalnych nabywców w błąd, zapewniając o 100% ochronie.

Oferta, w której znajdują się takie zapisy, nie może się pojawić ponownie ani w Allegro Lokalnie, ani w Allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Matim9
#8 Zapaleniec#

Rozumiem tylko inne ogloszenia zawierają w nazwie koronawirusa i też piszą że skuteczność ochrony 100% więc jak to wyeliminuje w kolejnym ogłoszeniu to będzie widoczne tu i tu? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matim9 Jeśli znalazłeś ofertę, w której znajdują się niedozwolone zapisy, zgłoś nam ją przez formularz 

Mam nadzieję, że po kolejnej próbie wystawienia, oferta będzie widoczna w obu miejscach. Jeżeli tak się nie stanie, napisz ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Matim9
#8 Zapaleniec#

Bardzo Ci dziękuję, wystawiam kolejne ogłoszenie. Dam znać czy jest okej. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Matim9
#8 Zapaleniec#

Problem dalej wystepuje, mysle ze nie popelnilem zadnego naruszenia przepisow podczas wystawiania ogloszenia a jest ono widoczne tylko na allegro lokalni, dodam ze moje konto istnieje juz 12 lat...
OFERTA: 1C9BF13E-B01B-4C80-B54F-EB6762BA7A73

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Matim9 Twoja oferta pojawia się w wynikach wyszukiwania Allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów