anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem od Allegro pieniędzy za sprzedany przedmiot

relus
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałem pieniędzy od Allegro z sprzedany przedmiot ,kupujący się niecierpliwi a ja nie mogę odebrać pieniędzy i co za tym idzie wysłać paczki .

Prosze o zwrot pieniędzy kupującemu ,paczka zostanie wysłana za pobraniem 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@relus, aby wypłacić środki, musisz aktywować konto do wypłat PayU. Zrobisz to w tym panelu

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Cześć. Ja dokonałem przelew weryfikacyjny kilka dni temu  a do dzisiaj pieniędzy ze sprzedaży wypłacić nie mogę. Ciągle trwa weryfikacja, możesz powiedzieć ile to jeszcze potrwa? Pozdrawiam .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@relus Jeśli płatność jest zaksięgowana na koncie w allegro to te pieniądze już są Twoje i nie znikną - tym samym powinieneś kupującemu paczkę wysłać i to czym prędzej 🙂
Środki możesz wypłacić po zweryfikowaniu konta do wypłat.

oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Paczkę wysłałem tylko zastanawia mnie tak długa weryfikacja konta do wypłat. Przelew weryfikacyjny mtransferem otrzymaliście natychmiast (powtórzyłem go nawet i te przelewy wróciły 1.01 pln). Dlatego pytam dlaczego to tak długo trwa?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darso_n konsultuję kwestię weryfikacji konta do wypłat z odpowiednim zespołem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@darso_n Jak masz kasę to zawsze trwa to dłużej, dlaczego?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darso_n najmocniej Cię przepraszam. Konto PayU masz aktywne, natomiast środki znajdują się na saldzie Przelewy24. Widzę, że tam również wysyłałeś dane do weryfikacji. Konsultujemy możliwość przyśpieszenia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Już dwukrotnie dokonałem przelewu poprzez mTranfser z mBanku. I dwa razy kwota 1.01 PLN wróciła przelewem zwrotnym na moje konto. Czyli wniosek taki że konto to jest prawidłowe. A aktywacji brak 😥

oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

O już jest aktywne. Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów