anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałem od Allegro pieniędzy za sprzedany przedmiot

relus
#7 Wielbiciel#

Nie otrzymałem pieniędzy od Allegro z sprzedany przedmiot ,kupujący się niecierpliwi a ja nie mogę odebrać pieniędzy i co za tym idzie wysłać paczki .

Prosze o zwrot pieniędzy kupującemu ,paczka zostanie wysłana za pobraniem 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@relus, aby wypłacić środki, musisz aktywować konto do wypłat PayU. Zrobisz to w tym panelu

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Cześć. Ja dokonałem przelew weryfikacyjny kilka dni temu  a do dzisiaj pieniędzy ze sprzedaży wypłacić nie mogę. Ciągle trwa weryfikacja, możesz powiedzieć ile to jeszcze potrwa? Pozdrawiam .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@relus Jeśli płatność jest zaksięgowana na koncie w allegro to te pieniądze już są Twoje i nie znikną - tym samym powinieneś kupującemu paczkę wysłać i to czym prędzej 🙂
Środki możesz wypłacić po zweryfikowaniu konta do wypłat.

oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Paczkę wysłałem tylko zastanawia mnie tak długa weryfikacja konta do wypłat. Przelew weryfikacyjny mtransferem otrzymaliście natychmiast (powtórzyłem go nawet i te przelewy wróciły 1.01 pln). Dlatego pytam dlaczego to tak długo trwa?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darso_n konsultuję kwestię weryfikacji konta do wypłat z odpowiednim zespołem. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@darso_n Jak masz kasę to zawsze trwa to dłużej, dlaczego?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darso_n najmocniej Cię przepraszam. Konto PayU masz aktywne, natomiast środki znajdują się na saldzie Przelewy24. Widzę, że tam również wysyłałeś dane do weryfikacji. Konsultujemy możliwość przyśpieszenia. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

Już dwukrotnie dokonałem przelewu poprzez mTranfser z mBanku. I dwa razy kwota 1.01 PLN wróciła przelewem zwrotnym na moje konto. Czyli wniosek taki że konto to jest prawidłowe. A aktywacji brak 😥

oznacz moderatorów

darso_n
#7 Wielbiciel#

O już jest aktywne. Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów