anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę swoich ofert w wynikach wyszukiwania.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ewelina_wedelka
#3 Debiutant#

Wystawiłam kilka książek, kiedy jednak używam wyszukiwarki allegro, nie widać moich ofert w wynikach. To znaczy: nie widać ich, kiedy wpiszę kilka liter tytułu i kliknę w podpowiedź (autouzupełnienie) w okienku wyszukiwania. Dla przykładu: kiedy wpiszę "opowieści niesamowite francuska" i nie skorzystam z podpowiedzi w okienku, to moja oferta zostanie znaleziona, ale kiedy wpiszę to i kliknę w podpowiedź z okładką "Opowieści niesamowite 1. Literatura francuska Praca zbiorowa", to książka nie zostanie znaleziona.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina_wedelka już wyjaśniam 🙂 Wystawiasz oferty na Allegro Lokalnie, najprawdopodobniej przy wyszukiwaniu i wykorzystaniu podpowiedzi zaznaczyłaś kategorię, w której szukasz:

la_nika_0-1665764014228.png

I wówczas wyświetliły się tylko oferty, które są w tej kategorii, a jeśli zmienisz kategorię na "wszystkie kategorię" to Twoja oferta się pojawia. 

la_nika_1-1665764127923.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ewelina_wedelka
#3 Debiutant#

Nie, cały czas mam zaznaczone "wszystkie kategorie". Kiedy nie korzystam z podpowiedzi, widzę swoją książkę, a kiedy kliknę w podpowiedź, to nie widzę. Sprawdziłam w dwóch przeglądarkach, z zalogowaniem i bez.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina_wedelka prześlij proszę zrzuty ekranu lub filmik na którym widać, że nie odnajdujesz Twojej oferty. Proszę o to, ponieważ nie mogę powtórzyć błędu. 
Czy gdy wybierasz tą podpowiedź to klikasz w podpowiedź widoczną na zrzucie?

la_nika_0-1665765736920.png
Czy później wynik wyszukiwania wygląda tak:

la_nika_1-1665766969447.png

Jeśli tak, to nie widzisz swojej oferty, ponieważ nie jest ona powiązana z produktem, który wyszukujesz. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ewelina_wedelka
#3 Debiutant#

Tak, klikam w tę podpowiedź. W jaki sposób nie jest powiązana? W mojej ofercie w rubryce "Czy to któryś z poniższych produktów?" zaznaczyłam, że to dokładnie ten produkt, więc tym bardziej powinno się wyświetlać.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina_wedelka jest to katalog produktów, który jest dostępny na Allegro, na Allegro Lokalnie wybór produktu ułatwia jego wystawienie, po zaznaczeniu odpowiedniego przedmiotu część parametrów jest uzupełniona automatycznie.
Ale w wyszukiwarce, gdy szukasz ofert tego konkretnego przedmiotu to widzisz tylko te które są z nim połączone, czyli tylko oferty z Allegro, a nie z Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Ewelina_wedelka
#3 Debiutant#

Co mam więc zrobić, żeby połączyć te oferty i żeby były one widoczne także w tym wyszukiwaniu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ewelina_wedelka przykro mi, ale jedynym rozwiązaniem jest wystawienie oferty na Allegro i połączenie jej z katalogiem. Sprzedaż na Allegro różni się od sprzedaży na Allegro Lokalnie, więc przed podjęciem decyzji zapoznaj się z tym artykułem oraz opłatami na Allegro
Dodam, że Twoja oferta jest widoczna na Allegro i tylko jeśli ktoś wybierze ten konkretny produkt to jej nie widzi. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów