anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie widze swoich ofert w moje allegro

vincent_furnier
#8 Zapaleniec#

Witam

Problem tak jak w temacie. klikając w zakładce moje oferty nic sie nie wyświetla.

kiedy szukam po tytule moje aukcje sa widoczne na allegro.

czy ja czegos nie rozumiem?

jak sprawdzic kiedy kończa sie moje oferty?

jak wystawić ponownie przedmiot?

kiedys to było łatwe, teraz cos sie pop...ło

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Vryko
#18 Luminarz#

Zapewne wystawiłeś w tym badziewiu Allegro Lokalnie, zamiast na normalnym Allegro. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

vincent_furnier
#8 Zapaleniec#

Też chcialbym żeby było po staremu. Miałem dwa konta i po kilkaset pozytywnych komentarzy A teraz nic. I weź tu człowieku spróbuj coś komuś sprzedaj. Czuję się oszukany i zdegradowany.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@vincent_furnier Swoje oferty znajdziesz na Allegro Lokalnie, dokładnie tutaj: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

Decyzja gdzie wystawić ogłoszenie należy do Ciebie. Możesz skorzytać z opcji kup teraz lub licytacji, które będą dostępne na Allegro i Allegro Lokalnie. Możesz także wystawić przedmiot na dotychczasowych zasadach przez stary formularz na Allegro. Aby to zrobić kliknij w link znajdujący się pod ikonami. 

Lokalnie.jpg

 
 
 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

vincent_furnier
#8 Zapaleniec#

Dzięki za linka . Nie miałem pojęcia że te dwa portale są od siebie niezależne. Zdawało mi się że allegro to allegro i tyle.

oznacz moderatorów

allesprzedaz2020
#7 Wielbiciel#

Niestety u mnie nie widać ofert w allelokalnie i w allegro. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allesprzedaz2020 Twoja oferta jest wystawiona przez formularz dostępny na Allegro i takich ofert nie wyświetlamy na Allegro Lokalnie. Aby oferta była opublikowana na Allegro i Allegro Lokalnie trzeba wystawić ją przez formularz z Allegro Lokalnie, dostępny tutaj.  Do wyboru masz opcję licytacji lub Kup Teraz i wówczas ogłoszenie jest widoczne zarówno na Allegro Lokalnie, jak i Allegro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

IRON-77
#8 Zapaleniec#

Ja natomiast mam wystawione na allegro jak kiedyś i widzę wszystkie oferty z mojego profilu prócz jednej , na allegro ona się pojawia i w wiadomościach na maila mam powiadomienie o jej wystawieniu lecz w moim paneli jej nie widzę (nie allegro lokalnie) mam kilka rzeczy na kup teraz i one są a jedna jest wystawiona do licytacji i jej nie widzę czy jest ona w innej zakładce ?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

IRON-77
#8 Zapaleniec#

tak tej licytacji . nie widzę jej jak wejdę w mój panel  😞 tylko widać 9 ofert kup teraz a tej licytacji nie mogę znaleźć w moim allegro . Wiem , że jest bo po linku z maila (wystawienie) wchodzę i jest ale w mojej sprzedaży nie widzę . myślałam , że jest może w innej zakładce jako że to oferta z licytacją jednak nie mogę jej odszukać 😞

oznacz moderatorów

IRON-77
#8 Zapaleniec#

ps jak wejdę na mój login i wyświetl oferty sprzedającego oczywiście jest nie widzę jej w mojej zakładce sprzedaż , oferty

oznacz moderatorów

IRON-77
#8 Zapaleniec#

aaaaaaaa u góry ? tak już widzę dawno mnie tu nie było a allegro zmieniło wszystko więc się pogubiłam 😄 Dziękuję i życzę miłego wieczoru

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@IRON-77 No, znalazła😁 Bo już myślałem, że będę musiał powtarzać (dlatego od razu dałem konkretne linki).

Nie ma za co, wzajemnie:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Bolo_73
#7 Wielbiciel#

Witam.Ja również nie widzę swoich ofert na koncie.Normalnie istnieją.Mam na koncie informację o wystawionych 11 ofertach ale ich nie widzę poza jedną świeżo wystawioną.Co się dzieje z tym portalem?Coraz gorzej.Dodam jeszcze że mam xp i być może to jest problem bo nie idzie zaktualizować już przeglądarek ale czy to znaczy że dla starszych systemów Allegro nie istnieje?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Bolo_73 Tak, to bardzo prawdopodobne że przyczyną jest XP (niemający wsparcia producenta od stycznia 2014) oraz nieaktualne (od co najmniej 3-4 lat) wersje przeglądarek.
Już od jakiegoś czasu narzucają one (przeglądarki) szyfrowanie komunikacji w standardzie min. TLS 1.3, czego ich starsze wersje nie obsługują, a co można próbować włączyć https://www.ghacks.net/2017/06/15/how-to-enable-tls-1-3-support-in-firefox-and-chrome/ ale nie wiem czy to pomoże, bo osobiście nie miałem potrzeby tego testować. Na W7 też zdarzają się problemy, ale wychodzi na to, że wystarczy zainstalować tę łatkę, żeby zniknęły.
Nie jest to więc wina allegro per se, a producentów przeglądarek (jeśli w ogóle o jakiejś ich winie mówić można). Sorry, ale takie ponad 6 lat (odkąd XP nie ma wsparcia producenta), to obecnie jest cała epoka w IT, a tu co niektórzy zdziwieni, że coś nie działa (dobrze, że o IE6 nie ma rabanu).

Gdy z końcem roku Adobe porzuci wsparcie dla Flasha, w związku z czym producenci przeglądarek całkowicie wyłączą jego wsparcie, wskutek czego na ich nowych wersjach portal np. ZUS-u może przestać (częściowo) działać, to też będą o to pretensje? Tylko do kogo: do producentów przeglądarek, systemu operacyjnego, producenta Flasha, czy może portali, które się wykrzaczą?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Getek1
#8 Zapaleniec#

@Knowhere

Dobrze piszesz. Szkoda tylko, że podany w linku sposób nie działa na Firefoxie (sprawdziłem). Z pewnych względów nie chcę zmieniać systemu na inny niż XP. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak przestać korzystać z Allegro na tym sprzęcie...

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Getek1 Masz na myśli linka do ghacks? Jeśli tak, to dziwne żeby zadziałało na wydaniu Firefoxa sprzed prawie 3 lat, który (chyba) nie obsługuje TLS-a w tej wersji (nie pomijając faktu, że sam XP też nie ma zaimplementowanej obsługi szyfrowania SHA-2, do czego nawet w W7 wymagany jest dodatkowy KB-ek od Microsoftu).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Getek1
#8 Zapaleniec#

Knowhere Z pewnością masz rację. Tylko dlaczego dwa dni temu wszystko jeszcze śmigało na XP i Firefoxie, skoro już od lat jest pozbawione aktualizacji???

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Getek1 Nie wiem, nie mam pojęcia (o to trzeba by pytać programistów allegro), ale widzę że co jakiś czas pewnej części userów XP-ka przestaje coś na allegro (i zapewne nie tylko tam) działać.

Zawsze możesz sobie odpalić wirtualkę z W7 Starter (jeśli masz na tyle wolnych zasobów), albo jakiegoś Linuxa w wersji "live" prosto z pendrive'a (nie trzeba go nawet instalować).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Getek1
#8 Zapaleniec#

@Knowhere I to jest bardzo dobry pomysł. Dziękuję za pomocną sugestie.

oznacz moderatorów