anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyświetla się lista moich ofert

domino721
#7 Wielbiciel#

Nie wyświetla się lista moich ofert. Jest liczba ofert natomiast lista nie wyświetla się. Nie można edytować, kończyć aukcję ani wystawić podobną. Ciągle pokazuje że mam brak produktów chociaż mam ich ok 50 ciu.

Czy ktoś ma taki sam problem ? Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

sprawdzasz na allegro czy lokalnie ?

oznacz moderatorów

domino721
#7 Wielbiciel#

Na Allegro. Pokazuje liczbę aukcji ale nie pokazuje listy.

oznacz moderatorów

domino721
#7 Wielbiciel#

I tak powinna wyglądać. Niestety jest tylko info o wymaganym 1% produktów. Nie ma listy ofert w żadnej z opcji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

zmień przeglądarkę 

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Norma @domino721  wyczyść ciasteczka historię wyloguj zaloguj wymień kompa zrób kawę zjedz jabłko i sprawdz ponownie 😄 a tak serio to albo ciasteczka albo znow blad Jabłka 

oznacz moderatorów

domino721
#7 Wielbiciel#

Niestety nic nie pomaga. Wyszukuje liczbę ofert ale nie wyświetla listy. A może to wina Allegro ? Do tej pory było OK ...

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

ostanio mają serję poniedziałek wtorek środa, czwartek z awarjami 😄 takie to JABŁKO

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@domino721 A ja spytam o co innego: jaki masz wersję windowsa, czy jest zaktualizowany i czy nie masz zainstalowanych w przeglądarce jakichś nietypowych rozszerzeń?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

domino721
#7 Wielbiciel#

Windows 7. Do tej pory wszystko działało OK. Generalnie tylko ta opcja. Allegro nie działa. Może kuleje przez tą nową opcję tworzenia i łączenia produktów. Od tego momentu gdy pojawiła sie na stronie Ofert opcja listy ofert padła. Chociaż godzinę temu parę ofert pokazało.

Klikając "pokaż niepołączone oferty w kategoriach ..." na 1447 ofert pokazało listę tylko 1 przedmiotem. Co ciekawe u góry w nawiasie jest liczba 1447 - czyli ok.

W wyszukiwaniu bardziej szczegółowym wyszczególnia np. 6 produktów ale na dole lista jest pusta. Ciekawostka, nie ? Już mija tydzień z takim bałaganem. Ciekawe czy ktoś jeszczema lub miał taki problem?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@domino721 Coś mi się kojarzyło, że był już podobny wątek na forum. Jedna z moderatorek odpisała wtedy tak https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wyświetla-mi-sie-tylko-część-ofert/m-p/859...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

domino721
#7 Wielbiciel#

Windows 7. Do tej pory wszystko działało OK. Generalnie tylko ta opcja. Allegro nie działa. Może kuleje przez tą nową opcję tworzenia i łączenia produktów. Od tego momentu gdy pojawiła sie na stronie Ofert opcja listy ofert padła. Chociaż godzinę temu parę ofert pokazało.

Klikając "pokaż niepołączone oferty w kategoriach ..." na 1447 ofert pokazało listę tylko 1 przedmiotem. Co ciekawe u góry w nawiasie jest liczba 1447 - czyli ok.

W wyszukiwaniu bardziej szczegółowym wyszczególnia np. 6 produktów ale na dole lista jest pusta. Ciekawostka, nie ? Już mija tydzień z takim bałaganem. Ciekawe czy ktoś jeszcze ma lub miał taki problem?

oznacz moderatorów