anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedostępna wystawiona właśnie aukcja

amibis
#9 Pomysłodawca#

Zdarza mi się to po raz pierwszy w historii korzystania z allegro. Właśnie wystawiłem aukcję która widoczna jest na moich stronach, ale niewidoczna jest na stronach akcji. To zapewne jakiś błąd techniczny.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@amibis podaj proszę numer tej oferty? Oferta którą wystawiłeś dzisiaj o 16:29 jest widoczna na Allegro. 

la_nika_0-1705599560909.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

Pozostaje mi zapewnić że jeśli w momencie wystawiania (i dobry czas potem) by tak było, to nie zamieszczał bym swojej informacji. 

oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#


Raz jeszcze choć w trochę innej sprawie. O ile bowiem kwestia aukcji o której pisałem wczoraj się zakończyła, to okazuje się że mam kolejny problem z aukcjami: 1. Verbatim Blu-ray BD-RE 25 GB. Pudełka. oraz 2. Verbatim DVD-R Life Series 4.7 GB. 100 sztuk cake. (drugie konto). Obie aukcje promowane, wyszukiwarka je znajduje, ale nie są wyświetlane na stronach. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@amibis Podaj numery tych ofert oraz pełne frazy, które wpisujesz w wyszukiwarkę. Prześlij również linki do wyników wyszukiwania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

Proszę bardzo:

1. Verbatim DVD-R Life Series 4.7 GB. 100 sztuk cake.

https://allegro.pl/listing?string=Verbatim%20DVD-R%20Life%20Series%204.7%20GB.%20100%20sztuk%20cake.

Oferta: eea918f0-ed75-41c0-8186-c80935808977

2. Verbatim Blu-ray BD-RE 25 GB. Pudełka.

https://allegro.pl/listing?string=Verbatim%20Blu-ray%20BD-RE%2025%20GB.%20Pude%C5%82ka.

Oferta: 630bdbdf-86bd-43fb-a57d-c766579863a8

Obie oferty są wyszukiwane po frazie, ale nie są wyświetlane w wynikach wyszukiwania.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@amibis Obie oferty są widoczne, gdy wpisuje się podane przez Ciebie frazy. Doprecyzuj więc kiedy ich nie widzisz? W jaki sposób wtedy próbujesz je wyszukać?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

amibis
#9 Pomysłodawca#

 Proszę więc wyszukać frazę "Verbatim Blu-ray BD-RE 25 GB. Pudełka.” nie w al. lokalnie, ale w allegro. Wynik wyszukiwania? 2oferty, widoczna jedna. Obie zaś oferty są promowane i w kategorii Nośniki - Blu-ray są niewidoczne. 

oznacz moderatorów