anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór osobisty przedpłata

dekor_2009
#7 Wielbiciel#

2024 r. Jaką kwotę ma wpisać sprzedawca na Allegro Lokalnie, wystawiając towar z opcją Kup Teraz odbiór osobisty z przedpłatą? Pokazuje mi się jakaś nie przeze mnie wymyślona kwota 19 zł, która nie ma nic wspólnego z ceną. Zmieniam na 0 zł albo na moją cenę, dowolnie. Mam wątpliwości, czy klient coś wpłaci, skoro kiedyś chyba nie było tu aktywnego okienka wpisu. Wydaje mi się oczywistym, że powinna to być cena wystawianego towaru, ale czy przy moim wpisie 0 zł będzie w ogóle możliwa automatyczna przedpłata? Wygląda mi to na zrównanie odbioru osobistego z i bez przedpłaty. Zdarzało się, że nieodpowiedzialny klient kliknął odbiór z płatnością przy odbiorze i w ogóle nie odebrał/nie zapłacił za towar, a prowizja była przez Allegro pobrana. Dlatego stosuję odbiór osobisty po przedpłacie. Czyli, jaką kwotę mam tu wpisać?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@dekor_2009 Wpisz tutaj 0 zł. Nie będzie to stanowiło problemu, dla dokonania zapłaty przez kupującego. 🙂Cennik dostaw ustalasz Ty, więc nie musisz udostępniać metody odbioru osobistego z płatnością przy odbiorze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów