anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta z allegro lokalnie nie jest widoczna na allegro

Client:103895885
#7 Wielbiciel#

Czemu w tej kategorii

https://allegro.pl/produkt/gra-planszowa-pan-am-9e07f808-150e-41b5-9bfb-c758149b3d76?bi_m=search_sug...

 

Dla gry planszowej Pan AM jak wyszukuję na allegro nie pojawia się moje ogłoszenie?

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gra-planszowa-funko-games-pan-am-strategy-game

 

Czym jest to spowodowane? Promowany produkt ale tak promowany że jest niewidoczny...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1710401274171.png

Jak wpisuje całą nazwę to się pojawia.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103895885 Podaj proszę dokładną frazę, którą wpisujesz w wyszukiwarkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:103895885
#7 Wielbiciel#

Podczas wyszukiwania "Pan AM gra" w wyszukiwarce allegro wyskakuje podpowiedź żeby wybrać grę planszową Pan AM (wraz z ikoną gry z pudełka), po przejściu przez to wyszukiwanie moja oferta nie jest tam dostępna, co znacząco ogranicza pole wyszukiwania oraz sprzedaży mimo wyróżnienia premium, które jak widać nic nie jest warte i raczej więcej go nie będę brał.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103895885 Podpowiedź dotyczy konkretnego produktu z Katalogu Allegro, więc kiedy z niej korzystasz, w wynikach wyszukiwania pojawiają się oferty powiązane z tym produktem (obecnie jedna). Jeśli wyszukujesz po frazie, bez korzystania z podpowiedzi, oferta pojawia się wśród wyników:

Pan Am Gra - Niska cena na Allegro.pl

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:103895885
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, tylko czemu moja oferta nie jest podpięta do tej kategorii? Czemu się nie kwalifikuje co źle zrobiłem?

oznacz moderatorów

Client:103895885
#7 Wielbiciel#

Proszę o podpięcie mojej oferty i wytłumaczenie mi jak mam to robić, żeby również działało to na Moje przedmioty.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103895885 Oferty z Allegro Lokalnie nie są powiązane z Katalogiem produktów. Łączyć oferty z katalogiem można jedynie w Allegro.pl. Szczegóły znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów