anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z allegro lokalnie niewidoczne na allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Shopovsky
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule, moje oferty z allegro lokalnie są niewidoczne na allegro (również te promowane). Ogólnie zauważyłem, że żadne nie tylko moje ogłoszenia są niewidoczne na allegro (na allegro lokalnie można je wciąż wyszukać). Proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
118 ODPOWIEDZI 118
adal4
#9 Pomysłodawca#
Dlaczego szukając na Allegro głównym nie wyświetla wyników z Allegro Lokalnie?!
 
Rozumiem, że to umyślne działanie?
Od pewnego czasu przerzucam się na Allegro Lokalnie, skoro na głównym płacisz już za samo wystawienie oferty, a nie tylko prowizję od sprzedaży.
Ale teraz, skoro Kupujący nie widzą/wiedzą, że oferty z Lokalnego nie zostaną im wyświetlone - jaki sens ma wystawianie na Lokalnym dla nas Sprzedających?
Ludzie szukający ofert nie mają świadomości, że teraz są dwa całkiem odrębne ciała.
Potem pojawi się info za pół roku na pomponiku, że Allegro wprowadziło zmiany i tyle?
Nie wiem dokładnie jak oni to kalkulują, ale widocznie opłaca im się odciąć od Lokalnego w ogóle. Teraz w końcu będą dwie pieczenie na jednym ogniu dosłownie.
To nie wygląda jak błąd, a przygotowanie pod kolejną olbrzymią zmianę. Chciałbym się mylić, ale patrząc na ewolucję allegrowych poczynań, to kolejna chamska ingerencja w ekonomię pospólstwa.
Brzydkie to jest i śmierdzące strasznie.
Nie trzeba niszczyć rynku wtórnego, rzemieślniczego, drobnego po prostu, żeby czerpać zyski, ale tak jest łatwiej, rozumiem ich, są chciwi, ukierunkowani na generowanie pieniędzy, więc czemu wyhamować.
Zapytam moderatorów...jakie macie benefity wspierając wszechmogącego tuza?
Wstrętny korpomodel psuje ten kraj wzorem innych wielkich koncernów, które w oparach generowanych profitów dumnie przecierają szlaki jak człowieka docisnąć w trosce o jego samego.
Powalczymy z tym czy będziemy się na to godzić Kochani?
Ja zakrzykłem, a widły można kupić na Allegro od Chińczyka...jeśli odszukasz, to na Lokalnym od wieśniaka lub na **piiip**, który ostatnimi czasy idzie tą samą drogą.
I wcale nie jest mi do śmiechu.
Zgłaszam sprzeciw, organizuję protest, mam dosyć takich praktyk i zaraz dostanę bana.
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@adal4 Allegro ma problemy techniczne. W tym wątku jest to opisane

oznacz moderatorów
oKo_LooK-ici_XI
#8 Zapaleniec#

Już działa , awaria naprawiona, wszystko widać na allegro zwykłym z allegro lokalnie .A także widać już obserwowane z lokalnie .

oznacz moderatorów
owsiak17
#1 Nowicjusz#

Na allegro I w zakladce obserwowane nie widać wszystkich akcji. Wyswietla 10 obserwowowanych, a pokazuje tylko 5. Na stronie podczas wyszukiwania NP mam 15 propozycji ,a widzę tylko 7 . Pokazuje mi 7/15. Sprawdzałem inne przeglądarki,z plikami cookie też kombinowałem. To samo jest na laptopie i na telefonie

oznacz moderatorów
pccd
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, mam to samo.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Allegro ma problemy techniczne. W tym wątku jest to opisane

oznacz moderatorów
Dolce100
#7 Wielbiciel#

Problem nadal trwa. Po wpisaniu w wyszukiwarce hasła danego przedmiotu  przy domyślnym sortowaniu ofert na Allegro tj. "trafność największa" oferty z Allegro Lokalnie nie wyświetlają się. Dopiero po zmianie sortowania na " cena: od najniższej" oferty są wyświetlane na dole listy.

oznacz moderatorów
Dolce100
#7 Wielbiciel#

Widze że godz po opublikowaniu mojego posta , problem rozwiązany.

Oferty pojawiają się na liście nie zależnie od sortowania. Sprawdzone na apk mobilenej jak i wersji www.

oznacz moderatorów
1wojtek1
#8 Zapaleniec#

To masz szczęście. Moich aukcji z allegro lokalnie nadal nie widać na allegro. Dziwne, że problemu nie można skasować przez kilka miesięcy.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1wojtek1 O jaką dokładnie ofertę chodzi? Jedną ofertę z Allegro Lokalnie widać na Allegro prawidłowo: 

Zrzut ekranu 2023-03-7 o 10.15.17.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
1wojtek1
#8 Zapaleniec#

Obie moje aukcje z allegro lokalnie nie są widoczne na allegro. Chyba że włączy sie opcje "wyszukiwanie w opisie ofert". Wtedy widać obie aukcje. To ewidentny błąd serwisu. Sam jak teraz wyszukuje jakieś przedmioty zaznaczam opcje "szukaj też w opisach ofert" i wtedy wyświetlają się oferty z allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
Client:72561813
#7 Wielbiciel#
Mam to samo
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1wojtek1 @Client:72561813 Poproszę dokładne numery tych ofert. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:72561813
#7 Wielbiciel#

8fc7d830-5218-4095-a702-854a79d9ee8e

edca5165-e0ee-4fc3-99d3-916e569b7f29

d78767b6-5a82-4ec8-b6f1-ec0daff14e91

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72561813 @1wojtek1 dziękuję, poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie tej sytuacji. Gdy tylko dostanę odpowiedź w tej sprawie, wrócę do Was z informacjami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
1wojtek1
#8 Zapaleniec#

Wczoraj było widać obie oferty allegro lokalnie w wyszukiwarce allegro. Dziś nie widać żadnej.  Czy to ja źle coś robię czy allegro ? Strasznie to irytujące.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@1wojtek1 ja widzę po wpisaniu impulsator 16 wśród 213 ofert jest w połowie. Drugi przedmiot po wpisaniu metromierz jest wśród 103 ofert Może masz zaznaczone Połączone te same oferty. Chociaż nie bo ja połączyłem i nadal znajduje te dwa przedmioty

oznacz moderatorów
1wojtek1
#8 Zapaleniec#

To  jakiś bląd allegro. Jak uruchomię połącz oferty to jedna z moich ofert znika. Drugą bez względu na załączoną czy wyłączoną funkcję widać. Ale jak zrobię ograniczenie dotyczące ceny to się pojawia bez względu czy oferty są połączone czy nie.  Chyba to nie powinno tak działać, nie mówiąc już o fakcie, że nikt nie sprzedaje tego samego co ja.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1wojtek1 Nie potwierdziliśmy tutaj błędów, więc sprawdź proszę ponownie, ale przed próbą: 
- wyczyść pliki cookie,
- wyłącz wszystkie wtyczki, 
- wyłącz programy działające w tle, 
- zaktualizuj przeglądarkę,
- sprawdź w karcie incognito. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
1wojtek1
#8 Zapaleniec#

Oferta: 0167e50a-ce90-47d2-8c54-71cb7142c93b

Oferta: fc334400-22d5-4b20-8f96-2901844f5405

oznacz moderatorów