anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja przesyłki kurierskiej i brak e-maila.

Crow_Empire
#11 Animator#

Wy też macie ciągły problem z brakiem e-maila i musicie się o niego prosić?

W przypadku, gdy Kupujący wybierze przesyłkę kurierską to Sprzedający nie otrzymuje jego maila a firmy kurierskie go wymagają. Sprzedałem już wiele rzeczy z taką formą wysyłki, ale nie zdarzyło mi się aby ktoś sam od siebie podał e-maila, mimo iż jest taka prośba na początku każdej oferty. Niekiedy muszę czekać na odpowiedź po kilka dni.

 

Allegro ignoruje problem, zgłaszałem to już kilka razy w ciągu ostatnich miesięcy.

 

Jak radzicie sobie z tym problemem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kytorr
#13 Ambasador#

Jakim brakiem emaila? każdy kto kupuje na allegro MUSI podać emaila i masz go razem z innymi danymi w zamówieniu? Nie bardzo rozumiem o co się prosić jeśli email jest ZAWSZE dostępny.. problem tkwi raczej w Tobie, zastanów się czy ogarniasz na tyle temat żeby sprzedawać na allegro..

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Co to za prostacki atak?  Zrozumiałeś w ogóle o czym napisałem?

 

Tutaj screen jak to wygląda, brak adresu e-mail  w wiadomości z danymi Kupującego.

Allegro o tym wie, ale nic z tym nie robi.

 

 

 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

adres email do zamówienie to mandatory field więc musi być . Zobacz do zakładki a nie do emaila. Pozdro i może zatrudnij kodoś młodszego kto ogarnia XDzzz.jpg

Innymi słowy podanie maila jest OBOWIĄZKOWE

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

O moją wiedzę się nie martw i nie oceniaj, skoro nie znasz.

Co z tego, że jest obowiązkowe i musi być podane, skoro Lokalnie go nie przekazuje dalej?

 

 

Sprzedający otrzymuje maila Kupującego, gdy ten wybierze np paczkomat, w przypadku kuriera, nie ma nigdzie e-maila Kupującego.

 

Masz tą zakładkę i przestań mnie obrażać bo tutaj akurat ja mam rację a ty robisz z siebie ignoranta, który nie rozumie tekstu.

 

 

Ręce opadają, skąd wy się bierzecie...

 

 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

O widzisz.. lokalnie może nie ale normalne allegro przekazuje. Więc bez spiny, jeśli poczułeś się urażony to przepraszam. Z allegro lokalnie nie korzystam.

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Liczyłem, że wiesz w jakim dziale piszesz...

Jesteś w dziale: "Sprzedający o Allegro Lokalnie". 

 

Możliwe, że piszecie z jakiejś zbiorczej strony typu "ostatnie wpisy" bo widzę, że zbyt często ludzie mylą fora.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Dokładnie tak, przepraszam za kłopot. Mam nadzieję, że już ok i oboje wrzucamy na luz? Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

Nie ma problemu 🍺

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Crow_Empire Ależ to AL jest dopracowane, wszystko dopięte na ostatni guzik...
Nie lepiej jednak wystawiać na tradycyjnym allegro i nie robić sobie problemów?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#11 Animator#

@Knowhere  pewnie masz rację, jednak nie wiem czy chcę wchodzić tam, skąd mnie, jak i innych wyrzucono. Nie licz, że długo się utrzyma osoba prywatna na Allegro.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Crow_Empire Jak na razie nie wyrzucono i nie wiadomo kiedy to nastąpi.

@kytorr *obaj jak już😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów