anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostatnia promocja z monetami.

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Witam. Czy ktoś już dostał monety w ramach ostatniej promocji za wystawienie 3 aukcji w terminie 16-21 września na Allegro lokalnie z opcją Smart! do paczkomatu? U mnie nic. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gofer_999
#8 Zapaleniec#

Na razie nie. Jutro mija drugi dzień roboczy. Ale uwaga uwaga. Rozmawiałem już z pomocą na allegro i Pani niestety nie widziała w systemie aby taka promocja w ogóle istniała w tym terminie.

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Też liczę na to, że do jutra może się coś pojawi. Chciałam po zakończeniu promocji sprawdzić jeszcze raz warunki promocji, ale już nic nie można znaleźć na ten temat. 

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Jedyny ślad o promocji znalazłam tu

https://www.pepper.pl/promocje/10-monet-za-wystawienie-ofert-na-allegro-lokalnie-ze-smart-587912 i jest tam odnośnik do informacji na Allegro lokalnie - niestety wyskakuje błąd. 

oznacz moderatorów

gofer_999
#8 Zapaleniec#

Tak, dzisiaj właśnie przedstawiałem ten ślad z pepper Pani z pomocy, i powiedziała mi że to jest nieprawdziwa informacja. 😄

oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

A to ciekawe podejście 😄. Było info na Allegro lokalnie, ale zostało usunięte i ślad po nim zaginął, stąd nieaktywny odnośnik na pepper. Zobaczymy, co z tego wyniknie 🤔

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@capanegra Cześć 🙂 Jeśli spełniono warunki promocji, to monety powinny być do odebrania z zakładki Monety (zielony baner na górze strony z przyciskiem [ODBIERZ]). Czy widzisz baner u siebie? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Niestety, nic takiego u siebie nie widzę. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@capanegra W takim razie zgłoszę tę sytuację do weryfikacji i wrócę do Ciebie z informacją 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

capanegra
#9 Pomysłodawca#

Interwencja najwyraźniej poskutkowała, monety właśnie pojawiły się do odbioru. Dziękuję serdecznie 😊

oznacz moderatorów

gofer_999
#8 Zapaleniec#

Też już dostałem swoje monety za promocję której, jak twierdziła Pani Sylwia z działu z promocjami i monetami, nie było. 😄

oznacz moderatorów

kaem23
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, być może problem jest powszechny i Allegro powinno zbadać tę sytuację.

Również spełniłam warunki promocji opisane w regulaminie i przez 2 dni ani śladu monet do odbioru.
Z góry dziękuję za pomoc i wyjaśnienie sprawy, pozdrawiam.
https://allegro.pl/regulaminy/yPAaMEwgAFW

oznacz moderatorów