anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność na allegro lokalnie

wiki0441
#13 Ambasador#

Witam,
po raz pierwszy sprzedałam produkt na allegro lokalnie. Dostałam pytanie o adres mailowy. Podałam go. I teraz dziwi mnie bardzo, że w systemie allegro lokalnie mam płatność "rozpoczętą", a z doświadczenia na allegro.pl wiem, że to nie jest płatność zrealizowana, natomiast w mailu jest informacja o realizacji płatności. Ponadto jest napisane, by kliknąć link i potwierdzić płatność. Dlatego chcę się upewnić, bo jest to dla mnie co najmniej dziwne. Jak mam potwierdzić płatność- skąd mam wiedzieć, że faktycznie została zrealizowana, skoro w systemie allegro lokalnie widnieje jako rozpoczęta? Mi to wygląda na próbę włamania się na moje konto. Dlatego proszę o informację, czy to zamówienie zostało opłacone? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

wiki0441_1-1648649834810.png

wiki0441_2-1648649945212.png

 

 

wiki0441_0-1648649771382.png

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To oszustwo, nic nie klikaj.

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję, tak myślałam, dlatego nic nie klikałam, czekałam na odpowiedź. Proszę o pomoc moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  gdzie to zgłosić?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wiki0441, to konto jest już przez nas zablokowane. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

dziękuję ślicznie za pomoc

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Kupujący nie potrzebuje twojego e-maila żeby coś od ciebie kupić. To oszust. Nic nie klikaj i nic nie podawaj bo możesz stracić pieniądze 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wiki0441, dziękuję za Twoją czujność. Zamówienie wysyłaj dopiero, gdy w zakładce Zamówienia od kupujących płatność ma status zakończona. Zrzuty od Ciebie wyraźnie wskazują na próbę wyłudzenia. Kupujący nie potrzebuje też Twojego adresu mejlowego do sfinalizowania zakupu. Nie klikaj w żaden link.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję, czy istnieje możliwość zgłoszenia takiego konta, by kupujący nie oszukał kolejnej osoby?

 

Już wiem, dziękuję

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wiki0441 zakładasz wątek to czytaj wszystkie odpowiedzi ... cyt ,,to konto jest już przez nas zablokowane. ,,

mdrogeria_0-1648651697502.png

 

 

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Odpowiadasz, przeczytaj co napisałam wyżej- cyt "już wiem, dziękuję".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli wszystko wyjaśnione.😂

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

najważniejsze to się dogadać 😉

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Najważniejsze jest to że jest z kim się dogadać.😄

oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

Teraz pytanie o maile z allegro. Od wczoraj dostałam takich 5. Do tej pory wcale ich nie dostawałam. Nikt też nie pytał mnie o maila, więc nie potrafię dopasować kupującego. Wiem, że na allegro numery zamówień wyglądają całkiem inaczej, więc to również nie pomoże. Nic nie klikałam, ale zgłaszam. 

wiki0441_0-1648671351632.png

 

oznacz moderatorów