anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność rozpoczęta od kilku dni

mistic17
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry czytałem już tu kilkanaście postów o tym jak kupujący rozpoczyna płatność ale jej nie kończy, mam taką samą sytuacje chciałem dowiedzieć się czy po tych 5 dniach - allegro lokalnie przedmiot sam wróci do sprzedaży, oraz czy jest możliwość aby allegro skontaktowało się z kupującym bo blokuje przedmiot a miałem sporo zapytań o niego. Odpisywał w momencie rozpoczęcia zakupu a później żadnej wiadomości..

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mistic17 na Allegro Lokalnie jeśli kupujący nie zapłaci w przeciągu 5 dni to Twoja oferta wznowi się sama, automatycznie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mistic17
#7 Wielbiciel#

Allegro nic z tym nie robi ? Że ktoś ma wstrzymany przedmiot na tydzień i traci chętnych którzy chcieli kupić przedmiot. I dlaczego ktoś kto ma zawieszone konto może kupować, powinien nie mieć takiej opcji skoro za coś konto ma zawieszone. Chora praktyka, nie dziwię się że ludzie przestają sprzedawać na allegro bo tylko chroni tych kupujących co naciągają okłamują lawirują 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie skontaktuje się z kupującym, tylko jakby powtarzał się więcej razy i nie opłacał.

oznacz moderatorów

Gabiczeq
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, ciągle jakieś boty kupują przedmiot. W końcu wystawiłem na innym serwisie. Wielka szkoda, że Allegro nie interesuje się zmianą tego procederu jak w innych serwisach. Bo przedmioty dłużej czekają na wymyślone płatności botów, niż na realny zakup. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak się dzieje bo tu każdy bezkarnie może sobie nakupić od wielu sprzedawców a potem ocenić która oferta jest najbardziej atrakcyjna a resztę olać.

oznacz moderatorów