anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka nadana w Allegro One, a następnego dnia przychodzi ponaglenie na maila żeby wysłać paczkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AquilaN
#7 Wielbiciel#

Mam problem, nadałem paczkę w paczkomacie Allegro One (numer przesyłki A0001JN1T6), nie mam niestety żadnego pokwitowania. Bylem wpisałem kod nadania, otwrzyły się dżwiczki, umieściłem paczkę, zamknąłem.

Niestety na Allegro Lokalnie wciąż jest status że oczekuje na nadanie. Obiorca się niecierpliwi, ponieważ prosił mnie o nadanie wczoraj. Jeszcze dzisiaj dostaje ponaglenie z Allegro na maila, żebym "nie zapomniał nadać paczki". O co chodzi? Czy mam zgłosić sprawę na Policję, że paczkomat ukradł mi paczkę? czy co?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie paczkomat tylko automat paczkowy i raczej nie ukradł tylko tam jeszcze leży i nie ma jej kto pchnąć dalej . Dłuższy weekend może jeszcze bardziej spowolnić tempo dostawy tej uważanej przez wielu na jedną z najwolniejszych.

oznacz moderatorów
AquilaN
#7 Wielbiciel#

No nic, miałem nadzieje, że jak wpisuje kod nadania do automatu paczkowego i on otwiera dzwiczki, to powinien przekazać to informację do Allegro że paczka została nadana. Niby żyjemy w XXI wieku, a u Nas wszystko jak w XIX. Ktoś musi przyjść, pobrać, popchnąć, etc.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AquilaN niech se tu sprawdzi https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki jest jako nadana 🙂

Zrzut ekranu 2023-08-15 202142.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AquilaN
#7 Wielbiciel#

Dzięki 🙂

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

podaj mu nr przesyłki przez wiadomość do kupującego i niech sobie obserwuje to lokalnie odpowiadasz za paczkę do chwili nadania

oznacz moderatorów