anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomaty allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Kiedy w końcu sprzedane rzeczy na Allegro Lokalnie będę mógł wysłać do paczkomatu po cenie jaką wysyłają sprzedawcy na Allegro?

Kiedy w końcu wyszukiwarka na Allegro po zaznaczeniu opcji: 'Paczkomaty InPost" znajdzie również moje aukcje na Allegro Lokalnie wystawione z opcją wysyłki do paczkomatu?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
konto zamknięte
Nie dotyczy

1. Pewnie nigdy, bo na AL nie ma się umowy używanej przez zwykłe allegro z inPostem 🙂

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wrzosma na ten moment nie ma takiej możliwości, ale nie wykluczamy jej w przyszłości.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@wrzosma Tak jak npaisał @konto zamknięte raczej później niż wczesniej. Paczkomaty i Smaret to ma być zacheta do korzystania z klasycznego Allegro...Pozwól że zapytam , a co Cię skłoniło do korzystania z Lokalnie, a nie ze zwykłego?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@pinsplash, ostatnie dwa miesiące zwykłego dla prywatnych jest, trza korzystać 😄

oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Przecież nie mogę wystawić na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@wrzosma Możesz - dlaczego nie? Podczas wystawiania w prawym górnym rogu masz drobnymi literami - skorzystaj ze starego formularza. I tak zrób.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
wrzosma
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wystawić przedmiotu na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wrzosma możesz - opcja wyboru jest dostępna w prawym górnym rogu podczas wystawiania oferty.

Zrzut ekranu 2020-05-4 o 09.25.15.png

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów