anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PayU zablokowało mi konto na Allegro.

Client_888222569
#7 Wielbiciel#

Witam, moje konto na Allegro Lokalnym zostało zablokowane. Przyczyną miał być brak odpowiedzi dla payu i dotyczyło to ponoć potwierdzenia przeze mnie że ja to ja. Problem, że nigdy taka wiadomość do mnie nie dotarła więc nie mogłam na nią odpowiedzieć. Pytanie czy inni mieli podobne historie? Jak tą sprawę można odwrócić? 


Treść odpowiedzi od Pracownika Allegro jest poniżej.

Dzień dobry, 

dziękuję Pani za wiadomość.

Operator PayU jakiś czas temu przesłał do Pani wiadomość mailową w sprawie reweryfikacji konta do wypłat z prośbą o skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości.

Wcześniej PayU nie podejmowało żadnych działań, gdy dokument nie został przesłany. Natomiast aktualnie doszło już do zablokowania możliwości wypłat z salda Allegro i wypowiedzenia umowy przez PayU.

Obecnie z tego konta nie może Pani już: 
- sprzedawać – zarówno na Allegro, jak i na Allegro Lokalnie
- wystawiać na sprzedaż licytacji charytatywnych w serwisie Allegro Charytatywni
- przyjmować wpłat od kupujących

Z takiego konta może nadal Pani korzystać jako osoba kupująca, również z usługi Allegro Pay. Ma Pan tylko ograniczone funkcje sprzedażowe.

Jeśli chciałaby Pani rozpocząć sprzedaż, to konieczna jest rejestracja nowego konta.

Tymczasem życzę miłego dnia. 


Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client_888222569 tę kwestię możesz wyjaśnić wyłącznie w korespondencji mailowej, którą z nami prowadzisz w sprawie 34485933. Widzę, że przesłałaś do nas już kolejną wiadomość, więc poczekaj teraz proszę na odpowiedź naszego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client_888222569
#7 Wielbiciel#

Dobrze, czekam wobec tego na wiadomość. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A to było twoje konto czy wspólne?

oznacz moderatorów

Client_888222569
#7 Wielbiciel#

To konto należało jedynie do mnie. 

oznacz moderatorów

505
#1 Nowicjusz#

Dostałem dokładnie taka samą odpowiedź. Też nie dostałem żadnej wiadomości od PayU.

Reasumując to jak Allegro traktuje użytkownika to jakaś kpina, nie chcą zarabiać to nie. Doskonale poszła sprzedaż u konkurencji a Allegro życzę powodzenia.

oznacz moderatorów