anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

po bezpodstawnej reklamacji ban

MAMY ROZWIĄZANIE!
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Witam, kupujący u mnie reklamował zakup. Ja go przyjąłem i zwróciłem pieniądze. Twierdze że reklamacja była bezpodstawna, czy mogę ubiegać się o nałożenie bana na jego koncie, na Allegro. Zabawił się moim kosztem, marnując mi czas, robiąc zakup pod wpływem chwili.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście że masz prawo, nie sądzę żeby Allegro zablokowało mu konto. Chyba że będzie się to powtarzać.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Można jakiś link, gdzie dokonuje się tego.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Ale żeby się powtarzały sytuacje, potrzebne są zgłoszenia. Podejrzewam że większość użytkowników tego nie robi, a później tacy ludzie mają używkę kosztem innych.

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Za reklamowanie towaru nie banują.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Czytaj ze zrozumieniem, bezpodstawna reklamacja.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@gad_gd_2006 

Ale proszę bardzo, pisz.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Za bezpodstawna też nikogo nie zbanuja. Kupujący ma prawo do reklamacji, a sprzedający nie musi jej uznawać, jeśli bezpodstawna.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Reklamację uznałem dla świętego spokoju, bo kupujący mnie nękał. Na tej zasadzie co opisałeś, to mogę np. kupić telewizor i po świętach go oddać.

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@gad_gd_2006 jeżeli uznałeś reklamacje to w jaki sposób chce udowodnić, że była bezpodstawna? Allegro absolutnie nie zablokuje nikomu konta bo Ty twierdzisz, że reklamacja była bezpodstawna a uznałeś ją "dla świętego spokoju". Klient ma prawo składać reklamacje. 

Trzeba było nie uznawać reklamacji a klienta zgłosić za "nękanie".

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

A taki, że odebrałem sprzęt, a on jest sprawny, taki jak był. Np. mogła być to chęć chwilowego użycia. 

Trzeba było mi tak od razu doradzić. Poza tym powinno być coś takiego jak ostrzeżenia [chyba że są, a nie wiem tego], np. za 3 dostaje się bana. A sprawa dotyczy Allegro Lokalne, a tam jest wyraźny dopisek, odnośnie zwrotów.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Jak masz jakieś problemy/rozterki to zakończ działalność handlową na Allegro.

Kolejny który lamentuje.

To twoim zdaniem reklamacja byla bezpodstawna. Moze byla a moze nie byla.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

A czytałeś uważnie, że sprawa dotyczy lokalnych. Odp. bez sensu. Następny chce zaistnieć.

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Faktycznie w pierwszym poście jest info, ze to AL 😄

Jeszcze piszesz o banie na konto na Allegro 😄

Chyba powinieneś się trochę ogarnąć.

oznacz moderatorów
gad_gd_2006
#8 Zapaleniec#

Za konstruktywne odp: LEW433, ares_, serwis-texas, dzx.

Zamykam temat, bo robi się bez sensu, skoro ludzie nie czytają nawet sensu zapytania.

oznacz moderatorów