anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po raz 3 ktoś kupuje i nie płaci

SmiglowiecX
#3 Debiutant#

Z tego co widzę, to jest już plaga na Allegro Lokalnie. Miałem 3 ofertę, gdzie ktoś kupuje i nie płaci. Powoduje to, że aukcja jest zdejmowana na Allegro na 6 dni (5 dni na płatność dla kupującego i 1 dzień na wznowienie). Przez to tracę potencjalnych klientów - moja oferta przez to dłużej nie widnieje na portalu, niż jest wyświetlana. Zróbcie coś z tym, bo ja kolejnym razem u was nie wystawię. Będziecie pomału tak tracić klientów.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

SmiglowiecX
#3 Debiutant#

Proponuję aby oferta była aktywna do czasu wpłaty środków.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@SmiglowiecX Masz tutaj : https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/posprz%C4%85ta%C4%87-naprawi...

A @Maja_z_Lokalnie oraz @ko_alka są tym zszokowane.... przecież to taki dopracowany portal.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

Na A-Lokalnie właśnie z tego typu problemami wystawiam bez opcji kup teraz.

Wtedy ogłoszenie nie są blokowane, a sam decyduję kiedy je zdjść.

oznacz moderatorów

ulkajas1
#9 Pomysłodawca#

jak można na allegro lokalnie wystawić coś bez opcji kup teraz ,bo nie bardzo kumam a jestem zła bo dzisiaj miałam taki przypadek że kupujący mi niby kupił i od kilku godzin wisi płatność rozpoczęta i stracę przez niego dwie przesyłki SMART

oznacz moderatorów

SmiglowiecX
#3 Debiutant#

Chodzi o to, że wystawiasz jako ogłoszenie. Wiąże się to z mniejszą atrakcyjnością dla kupującego, bo nie jest chroniony, ale póki Allegro nie naprawi problemu z zdejmowaniem ogłoszeń bez płatności, to wg. mnie nie ma sensu wystawianie jako „Kup teraz” i płaceniu kiedyś prowizji za poroniony system. Traci się przez nieuczciwych kupujacych czas.

oznacz moderatorów