anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Porownanie z innymi przedmiotami

pszowik873
#7 Wielbiciel#

Chciałam jeszcze zapytać dlaczego podczas wybrania opcji na jakimś przedmiocie na allegro "porownaj z innymi ofertami" moja wystawiona taka sama rzecz się nie wyświetla do porownania (wystawiona na allegro lokalnie).

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pszowik873 chodzi o przycisk "Porównaj XX ofert tego produktu"? Po kliknięciu tę opcję pojawiają się inne oferty powiązane z tym produktem w ramach Katalogu Allegro, który obowiązuje tylko na Allegro. Ofert wystawionych na Allegro Lokalnie nie da się połączyć z katalogiem produktów Allegro, dlatego te oferty nie są tam widoczne.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

pszowik873
#7 Wielbiciel#

W takim razie chciałam jeszcze dopytać czy jest możliwość wystawiania ofert nie będąc firma tylko jako prywatny sprzedawca ale bez oznaczenia allegro lokalnie żeby były widoczne te dwie opcje o które wcześniej pytałam.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pszowik873 Aby wstawić ofertę na Allegro.pl i mieć możliwość połączenia jej z katalogiem musisz wybrać opcję "dotychczasowego formularza". 

w_kiwi_0-1708612704397.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pszowik873 Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, proszę zadaj je w tym wątku. Nie ma potrzeby zakładać nowych zgłoszeń w tej samej kwestii. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów