anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

próba wyłudzenia i kradzieży

pkrystal
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Sprawa dotyczy:

Oferta: 0a85da9a-5d51-4cc2-b448-0988ba0ac414
 
[edycja] napisał: "Przepraszam przez przypadek wysłałam dwa razy pieniądze za kurtke .proszę o zwrot nadpłaty ale zakup tak kontynuje"
 
Kurtka nawet nie była opłacona. Osoba chciała nie dość że wyłudzić kurtkę, to jeszcze pieniądze.
Proszę o zapoznanie się ze sprawą i przywrócenie oferty na Lokalnie, bo widnieje jako zakończona

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pkrystal jeśli środków nie masz tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji? zignoruj wiadomość , nie opłacona oferta automatycznie wznowi się po 5 dniach .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pkrystal ale jak widnieje jako zakończona to jakaś transakcja musiała się odbyć?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@pkrystal Wygląda na to, że kupujący próbował kilka razy opłacić zamówienie, niestety bezskutecznie. Jeśli wykonał przelewy, powinien się z nami skontaktować bezpośrednio. Sprawdzimy co się z nimi stało.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pkrystal
#9 Pomysłodawca#

Pisałam do tej osoby, że przesyłka jest nieopłacona, odczytała wiadomość ale nie odpowiedziała.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pkrystal Zaproponuj klientowi kontakt z nami, być może potrzebuje pomocy w sfinalizowaniu transakcji. A my z chęcią go wesprzemy i wszystko wyjaśnimy. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pkrystal
#9 Pomysłodawca#

Ok, tak zrobię

oznacz moderatorów