anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem etykieta

sexygirl93
#7 Wielbiciel#

Hej czy ktoś z Was ma problem z pobraniem etykiety wysyłkowej z allegro lokalnie? Od wczoraj mi ładuje i nie chce się pobrać, nie jest to wina internetu bo nawet w galerii handlowej próbowałam i nic 😕

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sexygirl93, korzystasz z aplikacji czy przeglądarki? Jeśli aplikacji - odinstaluj i zainstaluj ją ponownie. Jeśli z przeglądarki - sprawdź, czy to samo dzieje się po jej wyczyszczeniu oraz w trybie incognito.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

sexygirl93
#7 Wielbiciel#

Korzystam z apki 🙂 już działam w takim razie 🙂 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prace serwisowe InPostu dziś i jutro.

Drodzy Allegrowicze!

W celu usprawnienia naszych systemów informatycznych przeprowadzimy prace serwisowe w terminie 23-24.10.2022, w godzinach 18:00-03:00 (9 godzin). W tym czasie bez przeszkód będzie można robić zakupy online i odbierać paczki przy pomocy kodu QR lub kodu odbioru.

LEW433_0-1666515026852.png

 

W trakcie przerwy nie będzie możliwości tworzenia i wysyłania przesyłek przez Paczkomat (za wyjątkiem paczek z wcześniej przygotowaną etykietą). Zdalny odbiór paczek za pomocą aplikacji InPost Mobile w tym czasie nie będzie możliwy.

Dla komfortu osób odbierających przedłużymy (o czas trwania prac) terminy odbiorów paczek, ważności etykiet, kodów nadania oraz kodów zwrotu.

Dziękujemy za wyrozumiałość!

Zespół InPos

oznacz moderatorów