anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z etykietą inpost na Lokalnie . O co tu chodzi ?

Tom249
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z wygenerowanie etykiety z allegro lokalnie . Z reguły było tak 

1. Przygotuj paczkę do nadania 

2. Wybierz Paczkomat 

2. i dalej normalnie

 

teraz punkt drugi zniknął i nie można wskazać paczkomatu nadawczego , etykieta się drukuje ale paczkomaty nie przyjmuje . Już raz tak miałem i udało mi się złapać kuriera który zabrał przesyłkę ale nie mam ochoty drugi raz szukać kuriera po mieście . 

Co zrobić ? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:103489028
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wygenerować etykiety na allegro lokalnie. Podczas generowania etykiety nie wyświetla mi się okienko do wyboru paczkomatu. Próbowałem na Telefonie i dwóch innych przeglądarkach i wszędzie jest ten sam problem. Proszę o szybką pomoc ponieważ kupujący się niecierpliwią 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko paczkomat InPost i o to chodzi rozumiem? Masz zapłacone przez kupującego?

oznacz moderatorów

Client:103489028
#8 Zapaleniec#

Wszystko jest opłacone przez kupujących. Po wybraniu wielkości paczki powinno się wyświetlić pole z możliwością wyboru paczkomatu nadawczego co się nie dzieje. Czekałem 3 dni bo może były jakaś przerwa techniczna czy coś ale dalej jest to samo a kupujący czekają na swoje paczki których nie mogę wysłać

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103489028 nie jest to błąd. Od 19.09 uprościliśmy nadawanie przesyłek i wybór paczkomatu jest pomijany, przesyłkę możesz nadać w dowolnym paczkomacie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Tom249 coś zmienili i powinno się dać nadać w każdym paczkomacie. A jaki komunikat Ci się wyświetla w paczkomacie?

oznacz moderatorów

saturator88
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo brak wyboru paczkomatu nadawczego, 2 tygodnie temu bylo to samo i po kilku godzinach obsługa allegro anulowala blednie wygenerowane etykiety. Tych bez wskazanego paczkomatu nadawczego  zaden paczkomat nie przyjmie.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A nie masz tam już wybranego paczkomatu i koło tego opcji zmień? U mnie tak to wyglądało. Ale ja i tak wszystko wysyłam w paczkopunkcie to mi wisi jaki paczkomat się tam wklepie. Wiem, że z automatu pokazywało ten co zawsze wpisuję... Już ze 3 paczki tak wysłałam i nie było problemu...

 A jakby coś zawsze możesz spróbować zadzwonić do inpostu i poprosić o zmianę punktu nadania. Tylko nie chwal się przy tym, że paczka z allegro. Mnie tak zmieniali ze 3 razy jak wydrukowałam na paczkopunkt, a musiałam z paczkomatu, bo był punkt był zamknięty. Sprawdzają tylko numer telefonu chyba ze pochwalisz się, że paczka przez allegro to zaczną wymyślać problemy...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tom249@saturator88 obecnie na Allegro Lokalnie paczkę nadacie w dowolnym paczkomacie. Dlatego nie ma kroku z wyborem paczkomatu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Tom249
#9 Pomysłodawca#

jakiś czas temu był ten sam problem i paczkomat nie przyjmował , mogę prosić o jakiś link z info potwierdzającym Pani słowa ? 

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Tom249, dziś ma pojawić się oficjalna komunikacja w tej sprawie. 🙂 

Właśnie zaktualizowaliśmy artykuł w Pomocy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

saturator88
#8 Zapaleniec#

Przecież Tom249 napisał:

"etykieta się drukuje ale paczkomaty nie przyjmuje . "

oznacz moderatorów