anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z etykietą przy sprzedaży na Allegro Lokalnie

magruc
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam przedmiot na Allegro Lokalnie. Kupujący wybrał i opłacił opcję wysyłki paczkomatem Allegro. Pobrałam plik z etykietą do paczkomatu, ale plik nie otwiera się z powodu błędu. Próbowałam pobrac go wielokrotnie,zmieniać nazwę, rozszerzenie ale bez efektu. W związku z tym nie mogę wydrukować etykiety i nadać paczki, a powinnam to zrobić dzisiaj. Co w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Nadaj paczkę tradycyjnie, ze strony InPost, poza Allegro. Będzie 2-3 zł drożej.

oznacz moderatorów

magruc
#8 Zapaleniec#

Tak chyba zrobię... Przynajmniej nie będzie problemu z żadną etykietą;) Dzięki i miłego dnia

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@magruc Pobierz go na innym urządzeniu, komputerze.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

magruc
#8 Zapaleniec#

Próbowałam już na komputerze i telefonie, efekt jest ten sam. A w tej chwili, dla odmiany, etykieta nie pobiera się już wcale (błąd pobrania). Nadałam przesyłkę sama w aplikacji InPost i dałam sobie spokój z tą etykietą:) 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@magruc Czyli druga inna Ci się wydrukowała poprawnie? Napisz do allegro, żeby nie mieć ponownie tego problemu w przyszłości

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

magruc
#8 Zapaleniec#

Nie, nadałam tę paczkę indywidualnie, bez pośrednictwa Allegro, w aplikacji InPost. Teraz można je nadawać bez etykiety. Dopłaciłam do interesu kilka złotych. Jednorazowo można tak wybrnąć z sytuacji, ale na dłuższą metę to słaba opcja...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@magruc Złóż reklamację do Allegro, domagaj się zwrotu różnicy w cenie, skoro Allegro coś zapewnia, a to nie działa. Poza Allegro działa; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

oznacz moderatorów

magruc
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię, dzięki

oznacz moderatorów