anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kupujacym

cisek222
#8 Zapaleniec#

Cześć.

Mam problem z kupującym. Sprzedałem mu jako konsument rzecz w opisie uszkodzoną, on też jest konsumentem. Wiedział o awarii , ale liczył na szybki zysk małym kosztem naprawy co mu nie wyszło i żąda zwrotu pieniędzy.

Dla świętego spokoju zgodziłem się na dyskusji allegro. Straszył policją i takie tam. Rację miałem po swojej stronie , ale nagle zdarzenie w życiu prywatnym spowodowało , ze podjąłem decyzję o zwrocie mu tych pieniędzy 

Moje pytanie jest takie. Czy jest wiążąca ta dyskusja? Czy żądać pisma o odstąpieniu od umowy? 

Nie chcę by odsyłał mi ten sprzęt nawet , nie mam siły się w to bawić niech się udławi , czy mogę tak zrobić? Kazać mu zutylizować? 

Kolejna sprawa do dyskusji włączyło się allegro , a gość ewidentnie po mnie jedzie. Czemu nie reagują skoro przedstawiam im moje zdanie jak najbardziej sprzyjające rozwiązaniu sprawy. 

Udupił bym gnoja i noc by nie dostał, ale mam teraz ważniejsze zmartwienia 😔😢

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Niczego nie musisz żądać. Jeśli nie chcesz towaru z powrotem, oddaj pieniądze i po sprawie. Będziesz miał potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cisek222 Skoro już tak daleko zaszło to lepiej zrób to oficjalnie , żeby przypadkiem ci np nie zablokowali konta.

oznacz moderatorów

cisek222
#8 Zapaleniec#

Mogli by? Pomimo, że w rozmowie ewidentnie sprzyjam rozwiązaniu problemu? 

Napisałem do allegro o uspokojenie gościa bo masakra co za typ.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nikt Ci niczego nie zablokuje gdy oddasz pieniądze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@cisek222 Cuda się zdarzają...ale nie na Allegro .Rozwiąż problem jak się zgodziłeś i lepiej odpocząć (szkoda nerwów).

oznacz moderatorów