anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z kupujacym

dampal12
#8 Zapaleniec#

wystawiłem telefon do kupienia bez ładowarki kupujący kupił telefon ja mu wysłałem  do niego przyszedł i napisał do mnie że nie ma ładowarki napisałem mu że ładowarki nie było w zestawie bo oryginalnie też nie było ale pan nie rozumie i napisał mi że albo wyślę mu ładowarke z kablem albo obniże cenę o koszt ładowarki co ja mam teraz zrobić

oznacz moderatorów
82 ODPOWIEDZI 82

az1rael
#21 Demiurg#

założy dyskusję to odpiszesz że w ofercie nie ma ładowarki i producent nie sprzedaje tej ładowarki z telefonem więc odrzucasz jego reklamację jako bezzasadną

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

jest założona dyskusja jak pisze ze nie ma w zestawie ładowarki i jeszcze mi mowi o jakis słuchawkach  ale pisze mi cały czas ze jak sprzedaje telefon to musi byc ładowarka w zestawie

 

 

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

bo w ogłoszeniu jest telefon tylko i etui i pisze mi ze  w opisie pełnej informacji o sprzedawanym przedmiocie i zawsze w  zestawie ma byc ładowarka

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@dampal12  Ja ci wierzę,  az1rael też prawidłowo ci odpowiedział,  ale to tylko słowa.

Znajdź  specyfikację pakowania tego telefonu w internecie, a może masz taką specyfikację na pudełku lub w jakiejś instrukcji.  Nalężało  by pokazać na piśmie co fabrycznie było w pudełku i tylko w ten sposób możesz udowodnić że ładowarka się nie należy.

Wiadomo  że systemy ładowania czyli kable i ładowarki zostały ujednolicone i od jakiegoś czasu są sprzedawane osobno. Ale tak na słowo będzie to trudno  wytłumaczyć automatowi na Allegro.

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

tylko że pudełko wysłałem do kupującego

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To nie zrobiłeś fotek sprzedawanych przedmiotów? Popatrz jak to robią inni, obfotografowany każdy przedmiot osobno i wszystkie razem.

No cóż uczysz się sprzedawać,  trochę nauka kosztować musi.

A jeśli ci odeśle ten telefon to poznasz czy to twój?

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

raczej tak tylko wtedy musze mu oddac pieniadze i bede stratny z 30 zł

bo zapłaciłem juz dla allegro

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@dampal12 Ja bym poczekał na dyskusję > w opisie ani na zdjęciach nie ma ładowarki > nie ma też przepisu, że musi być > niech założy dyskusję > jak będziesz mu odpowiadał spokojnie i rzeczowo to raczej nic nie ugra

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@dampal12   Raczej poznasz???  Kur... !!! gdybyś był bliżej to bym ci przy....  Tu nie ma "raczej"  tu musi być pewność i możliwość udowodnienia twojej racji. Bo zwróci ci inny telefon i będziesz musiał udowodnić że nie twój.  Albo zabierze ci telefon policja i będziesz się tłumaczył  skąd go masz.

Dla allegro zapłacić musiałeś więc nie wspominaj nawet.

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@dampal12 teraz googlasz sobie punkt tylko z telefonami redmi ja mam taki np w galerii echo w Kielcach, idziesz tam podajesz model telefonu i prosisz o wystawienie ci specyfikacji produktu co zawiera według producenta opakowanie telefonu. Niech sobie nawet wyje do księżyca odpisuj to samo cały czas że w aukcji nie pisało że sprzedajesz telefon z ładowarką tylko telefon. Możesz tez napisać do producenta maila

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie pisze że jest ale także że nie ma, więc teraz wszystko zależy od dyskusji!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@dampal12 Trafiłeś na następnego chętnego na parę złotych "za friko"

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dawaj link do oferty sprawdzimy, jak było opisane albo wrzuć opis oferty, jak było w opisie brak to nic nie ugra, ale jak nie było to może być różnie.😊

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Stary lew mocno śpi....😂

Link był pół godziny wczesniej

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Link jest wyżej opis aukcji i zdjęcia zawierają 3 elementy telefon etui i jakąś obidowe chyba niz o ładowarce i słuchawkach nie ma 

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

no nie ma a on pisze mi ze na innych aukcjach sa ladowarki sluchawki

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@dampal12 Fabrycznie w zestawie z tym modelem jest ładowarka i przewód ale w Twojej ofercie nie było tego na zdjęciach ani w opisie. 
Także nie daj się - kupujący nie ma podstaw aby wymagać od Ciebie tych akcesoriów. 
Napisz mu, że treść oferty i zdjęcia przedstawiają jasno co dokładnie znajduje się w zestawie. 

oznacz moderatorów

dampal12
#8 Zapaleniec#

napisze tak zobaczymy co napsize

 

 

oznacz moderatorów