anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą Allegro Lokalnie

Client:103225569
#2 Obserwator#

Dzień dobry, mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu wypłata pieniędzy na allegro lokalnie jest niemożliwa?

Załączam zdjęcia z moim przypadkiem:

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

 

1.png2.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

A konto do wypłat masz aktywowane? obrazków nie widzimy.

oznacz moderatorów

Client:103225569
#2 Obserwator#

Tak, PayU oraz Przelewy24 są aktywowane 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103225569 na koncie, z którego piszesz nie masz żadnych środków do wypłacenia, a także żadnej sprzedaży ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. 
Wpłaciłeś środki (29,23 zł) na konto, z którego piszesz, ale nie było tam żadnych opłat do uregulowania. Najprawdopodobniej zrzut jaki przesłałeś o wpłatach i opłatach dotyczy innego konta Allegro.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:103225569
#2 Obserwator#

Przesyłam filmik z dowodem że to jedno i to samo konto ze sprzedanym przedmiotem.

[edycja]

oznacz moderatorów

Client:103225569
#2 Obserwator#

Obrazki które się nie wyświetlają:

https://imgur.com/tCb9NnQ

https://imgur.com/YfSLjJj

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103225569 oki, już wszystko jasne, dziękuję za filmik!
To nie jest konto, z którego piszesz tylko Twoje drugie konto na Allegro. Usunęłam link do filmiku, ponieważ widać na nim Twoje dane. 
Gdy zalogujesz się na właściwe konto, konieczne będzie aktywowanie wypłat w tej zakładce
Środki zobaczysz tutaj, natomiast opłatę za usługi Allegro > tutaj
Konto, na którym doszło do sprzedaży zostało założone w styczniu 2022 roku i na filmiku jesteś zalogowany właśnie na to konto, natomiast wypłaty masz aktywne na koncie, z którego piszesz, ale na nim nie masz żadnej sprzedaży ani środków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:103225569
#2 Obserwator#

Bardzo dziwna sytuacja gdyż konto z filmiku jak i tego postu są te same (Client:103225569). Mogę nagrać dodatkowo do filmiku opcje ustawień wypłacania gdzie Payu jak i przelewy24 są aktywowane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103225569 sprawdź to proszę ponownie, ponieważ widzę w systemie, że dokładnie takie opłaty jakie są widoczne na Twoim filmiku są na Twoim drugim koncie. 
Aby to sprawdzić, wejdź proszę na Allegro Lokalnie i rozwiń menu przy Twoim imieniu, tam gdzie jest zaznaczony prostokąt na zrzucie, zobaczysz login konta, o które chodzi.

la_nika_0-1672951864765.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów