anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwycięzcą licytacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43619198
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam mały problem z licytacją. Kupujący wpisał kwotę 9999 zł jak twierdzi dla żartu (zanim cokolwiek zauważyłem dostałem od niego wiadomość że sobie żartuję). Napisałem w wiadomości licytującemu że daje mu kilka godzin do anulowania licytacji w innym przypadku kończę ją przedwcześnie (ponieważ nie było sensu trzymać do końca licytacji za którą zwycięzca i tak nie zapłaci). I tu pojawia się pytanie co mogę zrobić żeby przez głupi "żart" nie płacić prowizji od licytacji oraz co zrobić z samym zwycięzcą żeby nie pozostał bezkarny, ponieważ możliwe że jest to nie pierwsza zniszczona przez niego licytacja przez którą sprzedający może mieć problem. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:43619198 To było na Allegro Lokalnie? Jeśli tak, przy braku wpłaty prowizja nie będzie naliczona. Na zwykłym Allegro naliczona będzie, ale wystąpisz z wnioskiem o jej zwrot i zwrot otrzymasz.

Kupującego możesz zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=214387b5-397a-4941-9f72-7d844023040c&subjectId=a6835b66-a...

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Wiecie, że są serwisy, gdzie kolejny krok licytacji (kolejna osoba) nie może przebić kwoty o więcej niż np 30% ostatniej pozycji? Czemu tak nie ma na Allegro (Lokalnie?) @_HolaOla_? Przy np 50zł Kolejny licytujący mógłby podbić max do 70zł. W sumie chyba te dziwne kwoty to tylko na AL są, nie licytuję nigdy więc nie wiem, ale skoro się da, to trzeba to naprawić, albo ustawić kwoty licytacji akceptowane przez sprzedającego.

oznacz moderatorów