anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc. Ktoś wysyła mi spam

micropolis
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

 

Proszęo pomoc. Użytkownik 

Krzysztof (Client:47673422) wysyła do mnie SPAM.  Proszę o zablokowanie tej osoby 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@micropolis Cześć. 🙂 Czy mogę prosić o zrzut ekranu lub informację, do którego zamówienia ten klient wysyła uciążliwe wiadomości? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

micropolis
#7 Wielbiciel#

20230716_120611.jpg

Screenshot_20230716-121837_Allegro Lokalnie.jpg

Screenshot_20230716-121842_Allegro Lokalnie.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@micropolis Przykro mi, ale nie możemy zablokować kupującego za to, że dopytuje o cenę. Spróbuj porozumieć się z tym klientem i poprosić go o zaprzestanie wysyłania do Ciebie takich wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ko_alka trochę to dziwne, że cena sprzedaży jest 466 a kupujący proponuje 60% więcej od wystawionej ceny 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Mi to raczej wyglada na wznowienie aukcji z automatu a towar sie dawno sprzedal i ogloszenie wisi a zamieszczajacy nie wie

oznacz moderatorów

micropolis
#7 Wielbiciel#

Jeśli nie znasz faktów to przestań pisać. Cena była 466 zł a powyzszy spamer zapytał czy mogę to sprzedać za 750 zł.  Na portalu **piiip** już go zablokowałem , ale widzę że co Pani moderator @ko_alka nnie przeszkadzają spamerzy 

oznacz moderatorów

micropolis
#7 Wielbiciel#

Właśnie o tym pisałem ale moderator @ko_alka ttego albo nie rozumie,  albo nie chce zrozumieć 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Napisz wprost cena przyjęta na aukcji jest ostateczna i nie podlega negocjacjom 

oznacz moderatorów