anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usługi na Allegro Lokalnie

Client:78525156
#8 Zapaleniec#

Cześć!

Jako początkujący sprzedawca na Allegro Lokalnie nie wiedziałem, że nie można oferować tam usług (nie przeczytałem dokładnie regulaminu - moja wina). W związku z tym po kilku miesiącach od publikacji ogłoszenia zostało mi ono usunięte i otrzymałem upomnienie.

Mój problem polega na tym, że podkategoria, w której zamieściłem ogłoszenie składa sie wyłącznie z ofert świadczenia usług . Dodatkowo kategoria główna to też niemal same ogłoszenia, w których oferowane są usługi (ponad 5000 ogłoszeń). 

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest, że moje jedyne ogłoszenie zostało usunięte ze względu na złamanie regulaminu, a w tej samej kategorii są sprzedawcy, którzy mają kilkadziesiąt ogłoszeń, gdzie oferują świadczenie usług i Allegro nie ma z tym żadnego problemu?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:78525156 Nie znamy szczegółów usunięcia , więc może moderacja coś odpowie w czym problem. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:78525156
#8 Zapaleniec#

Szczegóły usunięcia są takie, że wg regulaminu na Allegro Lokalnie nie można wstawiać ogłoszeń oferujących wykonanie usługi. I tak jak napisałem, w tej podkategorii, w której umieściłem ogłoszenie są same oferty świadczenia usług, więc po co taka podkategoria skoro usług oferować nie można?!

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:78525156 Dokładamy wszelkich starań, aby weryfikować oferty, które są dodawane, jednak nie jesteśmy w stanie wykonać tego jednocześnie dla wszystkich ofert. Zajmuje to czas. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów