anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc/ zamówienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

Problem jest taki, że w zakładce zamówienia nie pokazuje mi mojej sprzedanej oferty wczorajszej, gdy wchodzę w zakładkę "lista od kupujących" - strona kieruje mnie na zakładke "środki i historia płatności". Tam jest pokazana moja kwota jaką otrzymałem od kupującego i jest trochę poniżej zamówienie ale nie ma żadnych opcji... czyli nie mogę dokonać zwrotu:/ Gdy wchodzę w numer zamówienia to przenosi mnie do zakładki "Zamówienia" i wyskakuje mnie informacja, że nie mam żadnych zamówień sprzedanych. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:45012147  tu masz zamówienia https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/sprzedane

Tu nie dokonasz zwrotu z poziomu konta, musisz wypłacić na swoje konto i zrobić dopiero zwrto kupującemu 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc, rozumiem, że nie będę miał danych do przelewu od kupującego? bo na mailu mam tylko potwierdzenie sprzedaży zdanymi osobowymi i nie ma tam numeru konta.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Musisz poprosić o niego kupującego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

Z tym może być problem, gdyż kupujący po prostu wykorzystał mój błąd i nie doczytał opisu sprzedawanego produktu 😕 I teraz oskarża mnie, że jestem oszustem. Przytoczę sytuację ~ wystawiłem przedmiot za cenę mniejszą niż chce go sprzedać a w opisie napisane było "jeżeli ktoś jest zainteresowany - proszę pisać tutaj (tutaj był podany mój facebook) i dogadamy się co do ceny. Przed danym klientem było kilku i wszyscy pisali na Fb i dopytywali i próbowaliśmy ustalić cenę ale ten klient wykorzystał moją pomyłkę i od razu kupił przez opcję "Kup Teraz" przedmiot - nie czytając wcześniej opisu.  Ja popełniłem błąd, gdyż miałem ustawić licytację sprzedaży a przypadkiem ustawiłem na "Kup Teraz".

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Było kup teraz i cena to kupili, dogaduj się z kupcem, pamiętaj że zawarta jest umowa kupna sprzedaży, i uparty kupiec może dochodzić wywiązania się z umowy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

Ale opis chyba również dotyczy oferty więc nie powinien moim zdaniem robić takich problemów... poda konto ja mu zwrócę środki i tyle. Chyba każdy może popełnić błąd ;/ a żeby to tak wykorzystywać to jest świństwo.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

To jest sprawa między wami jak się dogadacie. 

jeżeli ktoś jest zainteresowany - proszę pisać tutaj (tutaj był podany mój facebook) i dogadamy się co do ceny.

Nie widzę tu żadnego błędu, ja bym odebrał to że jak mi nie pasuje cena kup teraz mogę się z Tobą skontaktować to się dogadamy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

No nie wiem, kwestia interpretacji. Ja pisząc ten opis miałem na myśli - jeśli jesteś zainteresowany to napisz do mnie i ustalimy cenę. 🙂

oznacz moderatorów
Client:45012147
#8 Zapaleniec#

Tak czy siak ja popełniłem błąd 😞

oznacz moderatorów