anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawianie przedmiotów

piotrek19811
#1 Nowicjusz#

Witam pytanie brzmi nastepujaco, chce sprzedac towar lecz moge wystawic tylko lokalnie nie widze na moim allegro?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

Bo wystawiłeś na lokalnie masz je tu https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

Aby wystawić na allegro po prawej na górze masz guziczek wystaw jak dotychczas 😉

Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ojej, po kliknięciu Wystaw przedmiot, na następnej stronie masz na górze po prawej mały niebieski odnośnik Wystaw za pomocą dotychczasowego formularza. Klikasz i masz!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, w końcu odpowiedź nie w formie ściany tekstu z 15 możliwościami 😄
widać postępy 😃

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Za to ty nie robisz żadnych postępów. Błaznujesz dalej i niemal za każdym razem wprowadzasz pytających w błąd. Miałeś już kilka postów moderowanych za wulgaryzmy, ciekawe, jak długo tu jeszcze zabawisz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a wcale nie w błąd, mówię to co wiem, albo co myślę 😄

ale ty jesteś negatywnie nastawiony, że ci się tak chce 😂
rozumiem, że ten kij w żopie to ci już do mózgu się dobił 😂 🤣
wierz mi, lepiej wychodzę w życiu na tym, że dzięki mnie jest śmiesznie 😃 😄

 

Miałeś już kilka postów moderowanych za wulgaryzmy

Pokaż! jakoś nie przypominam sobie, bo.. nigdy nie przeklinam. Serio 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak, to moja opinia o tobie na tamten czas, bo jak chcesz to się nie wymądrzasz, a wtedy to robiłeś namiętnie. Dlatego zawsze mówię to samo, że ludzie mówiąc coś o kimś, np kupujący obrażający sprzedającego (jak gdzieś tam wczęśniej było) nie ma tego na myśli, tylko to wszystko pod wpływem emocji. Pozatym jak ktoś jest spoko, nie wymądrzał się wcześniej, nagle zaczął i potem znów jest okej, no to znaczy, że każdy miał prawo go ocenić jak uważa. Nie przesadzaj z postami a odpowiadaj jak zwykły człowiek, daj szansę innym, dopytaj o szczegóły. Wtedy będzie git, no i dystans do siebie, bo wyraźnie go nie masz 😉

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie będziesz mi dyktował, co i jak mam pisać i jak mam się zachowywać. Nie zwracaj mi więcej uwagi, nie życzę sobie. Na twojej opinii najmniej mi zależy.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

no widzisz, i to takie negatywne jest podejście 😄 trzeba być otwartym w życiu na wszystko i nie fochać 😛 nabierz dystansu, bo będziesz się tak wszystkim wkurzał, a to bez sensu 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tobie się tylko wydaje, że jesteś śmieszny.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

okej, nie jestem śmieszny dla ciebie, twoja opinia jest okej dla mnie, ale podchodzę z dystansem 😄 tak jak tobie się wydaje, że odpowiadasz mega pomocnie. Przeczytaj nieraz te ściany tekstu i sam zrozum co napisałeś pomagając w temacie. Nie bądź egoistą, tak ja nie jestem, i jeszcze raz, dystans do siebie i więcej pozytywizmu 😃

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Panowie, byłoby świetnie, gdybyście się dogadali, ale jeżeli to niemożliwe - wystarczy, że nie będziecie się wzajemnie prowokować (to do @konto zamknięte ).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@msniezek, ja bym się dogadał, jeśli on wyjmie kij z tyłka i zacznie podchodzić pozytywnie 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@msniezek 

Panie Macieju, ja nie zamierzam się tu „dogadywać” ze wskazanym przez Pana Allegrowiczem. Jednocześnie proszę o podejmowanie odpowiednich kroków przez Moderację, gdy zgłaszane są posty zaśmiecające to miejsce, a szczególnie posty mogące kogoś obrażać.

oznacz moderatorów