anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja z allegro lokalnie

MPEZ
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Mam pytanie odnośnie naliczania prowizji na Allegro Lokalnie. Po wypłaceniu środków ze sprzedaży i rozliczeniu się z Allegro (czyli będąc na czysto 0 zł) ponownie sprzedałem dwóm osobom łącznie 9 rzeczy z przesyłką do paczkomatu 8,99zł. Pierwsza transakcja na kwotę 81,49 zł druga na kwotę 66,99zł czyli zarobiłem 148,48zł brutto. Po tych sprzedażach, w "ROZLICZENIU" i "opłatach od sprzedaży" pojawiła się kwota 10,35 zł (sprzedałem tym dwóm osobom łącznie 9 rzeczy z prowizją 1,15 zł od każdej czyli ok 10,35zł). To było wczoraj. Patrzę dzisiaj na "opłaty od sprzedaży" a tam jest już kwota 55,26 zł  - pytanie skąd taka kwota? Rozumiem, że po stworzeniu etykiety, koszt 8,99zł za wysyłkę wpada do "opłat od sprzedaży" czyli za dwie wysyłki daje 17,98zł + 10,35zł prowizji za sprzedaną rzecz daje łącznie = 28,33 zł. Więc skąd 55,26zł? Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Czy może być tak, że z wcześniejszych sprzedaży jakieś opłaty teraz się pojawiły? Czy opłaty wpadają w tym samym dniu czy po kilku? Szkoda że w "opłatach od sprzedaży" nie ma szczegółów - jaka kwota za co. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MPEZ W tej zakładce w "Historii operacji" powinieneś widzieć poszczególne naliczone opłaty. Mam nadzieję, że to wyjaśni wątpliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów