anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmiot sprzedany a aukcja ponownie ruszyła

OnlySexyGirl
#7 Wielbiciel#

Witam mam następujący problem ,a mianowicie rozchodzi się o Allegro lokalnie

Wystawiłem aukcje przedmiotu, po zakończeniu aukcji umówiłem się z kupującym na odbiór osobisty (w końcu miało w tym pomagać allegro lokalne )

Transakcja zakończyła się sukcesem .

I w sumie byłby koniec historii gdyby nie to że...

po 5 dniach allegro wznowiło ofertę gdyż nie odnotowało wpłaty za przedmiot,początkowo zgłupiałem bo nie wiedziałem o co chodzi ,później zagłębiłem się w reguły i doczytałem że tak to działa.

Towar już sprzedany ,ofert odwołać nie można ,aukcji zakończyć nie można, do allegro pisze -reakcji brak ..

Czy ktoś jest wstanie udzielić mądrego wyjścia z tej sytuacji ,lub może opiekun z serwisu będzie mógł co zaradzić .????

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@OnlySexyGirl proś pisz do allegro niech usuną choć jak piszesz są oferty i jest klops 😞 jedyne co to zakończ i poinformuj kupującego co i jak może trafisz na normalnego 🙂

Licytacje w Allegro Lokalnie są wiążące, dlatego nie ma możliwości odwołania ewentualnych ofert kupna. Jeśli w licytacji zostaną złożone oferty kupna, to po jej zakończeniu wygra najwyższa oferta.

Jeśli kupujący, który wygrał licytację nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse, wtedy transakcję uznamy za nieważną po 5 dniach od daty jej wygrania. Po zakończeniu oferty, skontaktuj się z klientem w celu ustalenia szczegółów finalizacji zamówienia.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

OnlySexyGirl
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy doczytałeś że ja już aukcje zakończyłam dawno temu i przedmiot sprzedałam 

Nie ma jak oznaczyć w licytacji odbioru osobistego i to jest chore 

kupujący zapłacił przy odbiorze to po miał mi przelewać przez allegro ??

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Aukcję zakończyć możesz już teraz, tyle tylko, że wygra ją najwyżej licytujący. Możesz też poczekać do końca licytacji, być może zwycięzca zam zrezygnuje z finalizacji, jeśli nie, musisz się z nim porozumieć, aby nie płacił i nie wypełniał formularza dostawy. W takiej sytuacji po 5 dniach aukcja wznowi się po raz kolejny, dopilnuj tego i zakończ ją gdy nie będzie jeszcze żadnych ofert - wtedy już się nie wznowi.

oznacz moderatorów

OnlySexyGirl
#7 Wielbiciel#

Czy aby na pewno aukcja zacznie się znów od ceny wywoławczej ??

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów

OnlySexyGirl
#7 Wielbiciel#

Dzięki za pomoc 

oznacz moderatorów