anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew z allegro finanse na moje konto

BognaB_2006
#7 Wielbiciel#

Sprzedalam przedmiot,kupujaca zaplacila na allegro finanse.Ja zrobilam po przelewie weryfikacyjnym zrobilam sobie przelew tych srodkow na prywatne konto. Nie widze jeszcze tych pieniedzy. Ile moze to potrwac?Minelo 1,5 doby. Nie wyslalam jeszcze paczki do kupujacej bo chce miecpewnosc ze pieniadze z allegro finanse dotra do mnie.Czy wyslac jej juz?Pierwszy raz tak sprzedaje sorry.

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Tak, ale nie będzie wydania, jak nie będzie wysyłki. Ni ma mocnych 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Brniesz.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie brnę. Sprzedawca ma 30 dni na wydanie rzeczy. Zakładając, że przesyłka idzie 2-3 dni, ma 27 dni na wysłanie, o ile umowa, czyli zapis w aukcji, nie stanowi inaczej.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Od jakiej daty ma te 30 dni na wydanie rzeczy?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Od dnia zawarcia umowy, Męczykicho!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 A kiedy ma obowiązek wysłać towar zgodnie z deklaracją czasu wysyłki podaną na Allegro? Po otrzymaniu wpłaty na Allegro Finanse, czy może wysłać dopiero po wypłacie środków na swoje konto bankowe? I co będzie, jeśli sobie wypłaci po 50 dniach? Przekroczy te 30 dni od dnia zawarcia umowy?

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 A wiesz.... w tym sęk 🙂 Musi działać tak, by się zmieścić w ustawowym terminie. Zapewniam Cię, że się da.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Nie ma sęka. Musi wysłać po otrzymaniu wpłaty na AF. Gdyby nie miał konta w banku i nie mógł wypłacić, też musiałby wysłać towar.

oznacz moderatorów

BognaB_2006
#7 Wielbiciel#

A co ,jak  kupujaca wplacila kwote ,a ja mialam ustawione stare konto nieistniejace juz i zmienilam numer na aktualne konto juz po tym jak kupujaca wplacila na allegro finanse.

oznacz moderatorów