anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych" problem z InPost 19.11.2021

Sabina9208
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

 

Od wczoraj nie mogę wygenerować etykiety na allegro lokalnie z powodu błędu: Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety. Zweryfikuj poprawność danych. Proszę o wsparcie w rozwiązaniu problemu.

 

Pozdrawiam,

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sabina9208 Podaj proszę numer zamówienia, do którego próbujesz wygenerować etykietę. Prześlij też zrzut ekranu z widokiem błędu o którym piszesz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sabina9208
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry @nat_not ,

 

Na allegro lokalnie nie widzę nigdzie numeru zamówienia. Jedyne co mam w podglądzie zamówień od kupujących to: "Zamówienie od <nick kupującego> z dnia 18 Lis. 2021, 22:31

Screen błędu jak niżej. Nic poza treścią z tematu nie ma. 

Sabina9208_0-1637490832954.png

 

Jedyne co mogę modyfikować, to rozmiar paczki (błąd wyskakuje niezależnie od jej rozmiaru) i punkt nadawczy - zmiana na inny paczkomat/paczkopunkt nie pomaga. 

Zmiana przeglądarki i wyczyszczenie domyślnej i alternatywnej też nie pomaga. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sabina9208, otrzymałam informację, że w numerze Kupującego na końcu była dodana spacja. Poprawiliśmy te dane. Spróbuj ponownie. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sabina9208
#7 Wielbiciel#

@mr_oma  niestety, dalej jest ten sam błąd 😞 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sabina9208, z tego, co widzę, punkt jest wyłączony:
Zrzut ekranu 2021-11-21 o 15.39.12.png 

W takim wypadku nie da się nadać do niego przesyłki. Rekomenduję Ci skontaktowanie się z Kupującą i przekazanie jej tej informacji. Najlepiej, aby wskazała inny punkt. Powinnaś wówczas móc stworzyć etykietę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Sabina9208
#7 Wielbiciel#

@mr_oma  punkt jest oznaczony jako wyłączony, ponieważ to sklep z zabawkami, który zamknięty jest w niedziele. w piątek oznaczony był jako aktywny i był ten sam komunikat. 🙂

Sabina9208_0-1637507971152.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sabina9208, jeśli nie możesz utworzyć etykiety z dostawą do wskazanego punktu, warto porozumieć się z Kupującą co do innego punktu. Jeśli nie będziesz mogła utworzyć etykiety również wtedy, daj, proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Sabina9208 Wyczyść, zmień przeglądarkę. Sprawdź dokładnie dane odbiorcy przesyłki. Tam nie może być żadnych dodatkowych lub zniekształcających te dane znaków. 

oznacz moderatorów