anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Równe traktowanie

kino51
#8 Zapaleniec#

Czy polityka sprzedaży allegro ma za zadanie dyskryminacje FIRM. Dlaczego na ALLEGRO LOKALNE NOTORYCZNIE od wielu juz miesiecy jest promowana sprzedaż z WYRÓZNIENIEM za 1,99 zł i zaśmiecana jest Główna strona po 10 stron jakimś ZŁOMEM( np w kolekcjach ), a dla FIRM WIELKIE GÓ...O i niech płaca 19 zł!!!. Wiem, że jesteście MONOPOLISTAMI i macie nas SPRZEDAJACYCH w DUPIE, aby tylko prowizja wpłynęła, ale przeginacie. Już dawno to robicie, ale teraz to idziecie na całość. Nie chce mi sie juz dalej pisać.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kino51 A to nie wiedziałeś, że na Allegro jest jak u Orwella > wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro to taka mała Polska.☹️

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@kino51 Jako kolekcjoner szczerze Cię popieram Główną stronę zalewa w większości badziewie z Lokalnego które normalnie by nawet klienta nie znalazło .

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Rzeczy do kolekcji albo innych ciekawych już od dawna nie kupuję na allegro. Niestety muszę się fatygować na weekwndowe giełdy. Ale za to odkryłem panujący tam super klimacik.

oznacz moderatorów

arkadius69
#11 Animator#

Na AL W kategorii moda jest pełno podróbek które są promowane na pierwszej stronie i co z tym robi allegro dosłownie nic.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Gdyby nie to tanie promowanie to nic by się na allegro lokalnie nie sprzedawało. Tylko wystawianie z tym promowaniem ma tam sens. Jakby się nic tam nie sprzedawało to osoby prywatne pójdą sprzedawać gdzie indziej, bo akurat w przypadku sprzedaży prywatnej są konkurencyjne serwisy, np. ten na o. Dlatego te tanie promowania na AL raczej szybko nie znikną.

 

 

oznacz moderatorów