anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samoprzebijanie siebie i przebijanie ceny minimalnej

RakhageHrem
#7 Wielbiciel#

Witam,
Jak to jest z samo przebijaniem ofert?
Kiedyś nie było z tym problemu i płaciło się kwotę minimalną plus ileśtam złotych w zależności od ceny minimalnej. W skutek błędu przeglądarki przebiłem sam siebie i ta cena jest widoczna już na aukcji. Jak wiem nie można się wycofać. Teraz mam zapłacić więcej bo przebiłem sam siebie? I jeśli przebiłem cenę minimalną o 20 zł to tyle więcej zapłacę?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to AL i tam coś inaczej działa. tam też jest zakup jak zapłacisz a masz 5dni- nie zapłacisz nie ma zakupu.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/poznaj-allegro-lokalnie-informacje-ogolne/jak-dziala-licytac...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pieniądze to nie wszystko ,jak allegro dojdzie że sam podbijasz ceny w swoich ofertach to mogą Ci konto zablokować . Pisząc i prosząc o radę sam im to tylko ulatwiasz.

oznacz moderatorów

RakhageHrem
#7 Wielbiciel#

Aukcja nie jest moja, po co miałbym kupować od samego siebie? Napisałem, że kilka razy podniosłem cenę, w skutek błędu. I pytanie ile zapłacę. Widzę teraz, że spieprzyli to po całości, bo na Lokalnie są inne zasady.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Licytacja na lokalnym różni się od zasad na głównym. Na głównym licytuję najmniejszą możliwą kwotę. Na lokalnym od razu dajesz swoją maksymalną cenę. Dobrze czytać zasady, a dopiero potem brać udział. To nie jest błędem tylko typowym ustawieniem na lokalnym.

oznacz moderatorów