anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie dawnych ogłoszeń

Shozin
#7 Wielbiciel#

Mam ogłoszenie, które już dawno jest nieaktualne, ale codziennie dostaje zapytania na temat przedmiotu przez inne aukcje. Już mam tego dość, czy istnieje możliwość usunięcia dawnej aukcji z wyników wyszukiwania? Czy muszę usunąć całe konto?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Shozin usuniemy to ogłoszenie, ale podaj mi proszę jego numer. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Shozin
#7 Wielbiciel#

Będę wdzięczny
Oferta: 1bd5eed1-b052-4801-a3ab-3f2afc73fe46
Oferta: d56c29bb-0af3-44cd-978d-e41081710ab5
Oferta: 0eed061c-275a-423d-8613-8cb8b1738ba0

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Shozin dziękuję, przekazałam już te oferty do usunięcia. Znikną maksymalnie w przeciągu 24 godz., ale najpewniej prędzej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Shozin
#7 Wielbiciel#

Dzięki, poproszę o usunięcie jeszcze tej aukcji:
Oferta: 76f6346c-967a-4ac1-87db-caef3b345eca

Jak napisał ktoś wyżej, możliwe jest też znajdywanie tych aukcji w Google, czy Wy macie nad tym jakieś władztwo czy odezwać się do ggl?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shozin Po usunięciu tych ofert, potencjalni klienci nie wyszukają ich, korzystając z Google.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sytuacja może też być inna.

Kupujący wyszukuje towar przez google. I wyświetla mu się aukcja allegro, która jest już zakończona. To samo dotyczy sklepów internetowych. W szczególności, gdy np. taki towar nie jest już dostępny na rynku. czasem mam zapytania o aukcję, która zakończyła się nawet kilka miesięcy wcześniej, a ten towar nie jest nigdzie dostępny - to efekt wyszukiwania przez google.

Dotyczy to głównie starszych osób, po prostu wpisują frazę w google i mają wyniki.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów