anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem kilka przedmiotów które nie wejdą w jedną paczkę

Pasoezytek
#7 Wielbiciel#

Witam.

Sprzedałem na allegro lokalnie 5 przedmiotów które zajmują całą skrytke.

Niestety dostałem tylko jedna etykiete. a pwinienem dostać 5 etykiet na paczkę. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Pasoezytek każda transakcja była oddzielnie? Próbowałeś wygenerować ponownie etykietę?

oznacz moderatorów

Pasoezytek
#7 Wielbiciel#

Nie. W jednym ogłoszeniu było 5 kompletów po 20zł. Każdy zajmuje prawie całą skrytkę C w paczkomacie. 

Nie mogę ponownie wygenerować etykiety 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pasoezytek Na AL do jednego zamówienia wygenerujesz 1 etykietę, musiał to być 1 zakup.

Dla jednego zamówienia wygenerujesz tylko jedną etykietę.

Jeżeli nastąpiła pomyłka to zapytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a

oznacz moderatorów

Pasoezytek
#7 Wielbiciel#

Czyli co teraz zrobić? jak anulować sprzedaż i zwrócić kupującemu pieniądze? oraz odzyskać prowizje. Nie ma szans by spakować taką ilosć produktów w jedna paczke. i wagowo i objętościowo. 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Pasoezytek Skontaktuj się z kupującym i może znajdziecie rozwiązanie, w zasadzie teraz powinieneś wysłać samodzielnie.

oznacz moderatorów

Pasoezytek
#7 Wielbiciel#

koszt wysyłki samodzielnie - 16zł paczkomat + materiały opakowaniowe sprawią że będę w plecy 

 

oznacz moderatorów

WielkiPlantronik
#11 Animator#

To na lokalnie jest obowiązek wysyłania nieskończonej ilości sztuk w jednej przesyłce??

Poprosiłbym klienta o dopłatę w wysokości 4 cen przesyłki dla jednej sztuki. Brak zgody -> zwrot wpłaty.

oznacz moderatorów